Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Da, pošto sam glup za mešenje, kapiram da će naprava umeti da mi napravi testo koje ću kasnije nekako upotrebiti.

 

Trenutno zlokobno ćuti, valjda pušta testo da naraste nadam se.

Link to comment

Je l' video neko u Maksiju Metalčev ekspres-lonac od 9 litara na nekoj brutalnoj akciji od 50%? Sad je kao ~9k.

Valja li to šta? Odavno planiram da kupim EL pa sad gledam je li ovo neki sign from above.

Link to comment

ja kupila na akciji delimanov ekspres lonac ''tempo presto''

mislim da je tada bio nešto manje od 9k, sada je skuplji, ne znam tačno koliko

 

radi za sve pare, oduševljena sam, mada nisam fan delimana, ali ovo je bio pun pogodak

 

od ranije sam navikla da ekspres ipak izgubi dobar deo vode (ili je do mog skrnavog starog kojeg sam imala) i zato sada nikako da se naviknem, ovaj gubi jako malo tečnosti, prosto neverovatno

a kuva brzinom svetlosti

 

za taj metalčev nemam pojma kakav je

Edited by dùda
Link to comment

Đavola naprava će izgleda da zaista napravi hleb od sastojaka.

 

Zbogom smrdljive beogradske lažne pekare i još gore samoposluge.

bash sam se zapitala shta bi sa tim lebom ^_^

 

Vidimo se za par meseci na nekom topiku sa dijetama :)

svaka ti je ka u njegosha sestro. moji jedni kupili, ugojili se svako po 7 kila za bozic i raspust, spakovali nazad u kutiju i sakrili. mislila sam da ce meni da je namene, kasnije, o razvodu, al zaboravili me :cry:

 

i bolje ^_^

Link to comment

Je l' video neko u Maksiju Metalčev ekspres-lonac od 9 litara na nekoj brutalnoj akciji od 50%? Sad je kao ~9k.

Valja li to šta? Odavno planiram da kupim EL pa sad gledam je li ovo neki sign from above.

metalac pravi dobre EL imao sam 10 godina jedan dok se nije pokvario a sad imam drugi isti takav i radi posao.svakih nekoliko godina eventualno treba zameniti gumu na poklopcu i to je sve

Link to comment

Kod mene u kblo ima metalac radnja...

Ne smem da uđem , nikad prazan nisam izašao...

Uzeli smo ekspres lonac na nekoj ogromnoj akciji onaj sa dve ručke manje na poklopcu i odličan je!

Inače zaista sve pohvale za Metalac!

Sviđa mi se što su i cenovno raširili ponudu, oćeš robusno ali ništa fensi to ti je toliko, oćeš naslikano ovo ono dizajn, e to je malo skuplje... I staalno neke akcije , isplati se čekati...

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...