Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

moji matori su imali ovo sokocalo i koristili otprilike za sve osim za supu. u ovo doba godine, matori to parkira na sto na terasi, naspe rakijicu i laganini ispece par dzakova paprika i brdo patlidzana za ajvar i pindjur. lonac sa strane i samo puni. super i za meso i za ribu i za povrce. taj sto smo mi imali je radio kao sat jedno dvaes godina ako ne i duze.

 

Eo ja ga sad raspalio™.

Ubili se od ćevapa, vrata, grilovanog luka i mrkve.

Ne znam ni otkud kod mene ali ne pada mi na pamet više da nešto kao pržim meso ili koristim onaj el.roštilj s pločama.

 

Da, jedna-dve čašice mora inače ne radi dobro. ^_^

Link to comment

walle, koja je veličina te rešetke,recimo, koliko tu paprika može da stane ?

 

i da, gde ima da se kupi i koliko otprilike košta ?

Dvadest ćevapa. :D

A nemam pojma ni otkud mi. Izgleda poprilično jadno ali meso 90% kao sa pravog roštilja.

Edited by wall
Link to comment

Dvadest ćevapa. :D

A nemam pojma ni otkud mi. Izgleda poprilično jadno ali meso 90% kao sa pravog roštilja.

e jesi mi objasnio 

otkudja znam kolikii su ti tvoji ćevapi  :lolol:

 

aj' sad lepo reciu cm 

Link to comment

Oba su ko zmaj, belance ne moš' izvaditi iz one visoke čaše kad ga umutiš, seckalica je isto super, samo je za moj ukus malog kapaciteta, ali da se preživeti...

Link to comment

ima li sovjeta za dobar toster. otkako se prehodni zapalio zena ga bacila pa sad nemam na sta da podgrevam lebac.

 

Pre dve godine kupio Braun HT 550, vrlo zadovoljan. Prima i podeblje kriške, ima kavez za podgrevanje (koji i ne koristim previše). Imao je jaku konkurenciju u prethodnicima, jedan Electrolux koga sam terorisao dvadesetak godina, od ranog detinjstva, a potom i jedan AEG koji je takođe isterao jaku kilometražu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...