Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

alert!

sad sam gledala i ja da narucim, jeftinije je trenutno preko naseg sajta, oko 4k din izadje. plus pdv kad stigne

al razmisljam da uzmem beef protein, zbog gvozdja, nznm jel gadan ukus

 

 

kad sam vec na topiku, danas dodjem kad osoba X, ima ocd ocigledno

poredja sve tegove po velicini u jednu liniju, ivice strunjaca da se podudaraju sa ivicama laminata, sve dovede u red, odradi neki kao trening pola sata i ode :)

Edited by InvisibleLight
Link to comment

carina nista do 50e, pdv regularno kad stigne paket postaru

meni pokazao 4050 din, a na  uk 33 funte

 

uvek je to tako, par stotina ispod 5000din, kad je na nekoj akciji, a to je 300 dana od 365

Edited by InvisibleLight
Link to comment

jel znamo koliko je postarina? izvini sto sam dosadna, al da vidim dal mi se isplati da idem u registrovanje, posto mi se ne da bez potrebe. :)

impact whey 4199 2,5 kile, s 33 posto popusta. 

aa evo nasla sam, 1230 dinara.

 

 

Edited by darling
Link to comment

Cisto sumnjam da u beef proteinu ima gvozdja.Tu najvise pomaze obicno meso.Sto se tuce jeftinih stvari sa myprotein,probajte veganski protein.Jos jeftiniji od whey a nije losiji.Uzeo kurkuma late.

Link to comment
5 minutes ago, askeladden said:

Cisto sumnjam da u beef proteinu ima gvozdja.Tu najvise pomaze obicno meso.Sto se tuce jeftinih stvari sa myprotein,probajte veganski protein.Jos jeftiniji od whey a nije losiji.Uzeo kurkuma late.

Nisam mislila kao dodatno gvozdje (jesam malo) nego da nije surutkin p. koji sprecava apsorpciju unetog gvozdja par sati, dakle minira mi cvrst mesni obrok koji jedem pola sata nakon veja. Dosta mi sto zongliram s kafom

Thnx za preporyku, da znas da cu uzeti

Link to comment

U jutarnjem programu kod Gorice i Dragana sam čuo za grupna vežbanja u organizaciji „aktivnesrbije“ i da svako dobije ranac, yoga prostirku, majicu...da li je neko već bio i da li je to tačno, da se ne cimam za dž?

Link to comment

Pozdrav ljudi,treba mi pomoc jedna.Ima li neko od vas preporuku za teretanu,a da nije gužva i da može normalno da se trenira ? Potez oko Autokomande,Savski trg,Sarajevska,Sava centar,Ušće bi mi odgovarao?Hvala unapred! Išao sam u Non stop Fitnes ali tamo je pakao od gužve.

Link to comment

ja bih da se pohvalim da mogu da uradim 10sklekova bez da dusu ispustim

 

i da mi je udarac toliko jak da su poceli da nas razdvaju i stavljaju sa muskarcima kako bismo bile jos efikasnije. al ne podnosim znoj od njih...omg...bas mi tesko pada a svi smo gola voda i prilicno se “grlimo”...valjda me i anksioznost hvata od ljudi kad me pipaju. mozda ce mi dobro doci da se napokon  izlecim od toga. previse kontrolisem taj aspekt 

 

nista nisam smanjila od cigara i viskija. samo mi se kardio popravio

Edited by mustang
Link to comment

Ja da najavim da sam narucio sustanon i dekadurabolin i krecem cim odradim krvnu sliku, za par dana. Male doze, popravicu hranu drasticno, videcemo na sta ce ispasti u roku od tri meseca.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...