Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

@darling pa dobro, ali i u partizanskim serijama mora biti nekakve logike :D da ne pricam sto to uopste nije bio moj utisak, meni ova serija pocinje kao ocean's eleven, a kasnije u prvi plan stavlja te neke emocije™ i licne probleme, sto im daleko slabije ide. doduse, to je verovatno i neizbezno kad pricu o pljacki banke koja traje 5-6 dana razvuces na 20 epizoda. da je do mene, ja bih to sve lepo zgusnuo u nekih osam epizoda, a character development sveo na neophodni minimum.

Link to comment

i profesor je uca! 

 

al meni je, na primer, predivno sto smo ih sve upoznali, kako bi ih drugacije zavolela i sazivela se s njima. ja sam bre zena od strasti, zato mi je ova serija tako dobro legla, ono htela sam da udjem u ekran i budem s njima. slazem se da je duza nego sto treba, al ja bih ubila tri epizode, to bi taman bila mera. 

bokte, ako ovde nisi naso logiku, koliko ces se tek razocarati u drugoj sezoni, koja je, vidim, najavljena za 2019. ta ce sigurno biti sranje :D

 

sad sam shvatila i da je pjesma zemlja od ekv anticipirala la casa de papel, samo umesto zemlja pevaj serija. ovo je serija za nas, .... na na na na na .... pogledaj me ocima deteta :D

 

U svakom porazu
ja sam video deo slobode
i kad je gotovo za mene
znaj, tek tad je pocelo
pogledaj me, o pogledaj me 
ocima deteta

 

Edited by darling
Link to comment

Ja gledao neke 3-4 epizode, pa kad sam (verovatno listajući ovaj topic) skapirao da će oni da pljačkaju istu stvar 20 epizoda, reko samo vi udrite...

Link to comment
On 18.5.2018. at 22:19, kud u maglu Simoviću said:

@Mil@n da li će nam se neka serija svideti najviše zavisi od našeg trenutnog raspoloženja i očekivanja. što je prvo u +, a drugo u - tim pre ćemo se oduševiti kakvim smećem

sigurno :D

 

Link to comment
6 minutes ago, darling said:

bokte, ako ovde nisi naso logiku, koliko ces se tek razocarati u drugoj sezoni, koja je, vidim, najavljena za 2019. ta ce sigurno biti sranje :D

 

necu ja to ni gledati :D deluje kao totalni cash grab + rekoh vec, ne bih ni ovu prvu izdrzao do kraja da me nisu navukli :dry:

Link to comment
1 hour ago, darling said:

 

 

@Mil@n

 

imas pojma. monika kroz zivot treba da ide isfenirana! a simovic nek je kovrdza kaziprstom i ostalim prstima :D

 

 

Idi bre darling, oćeš da umrem u ovom busu :D:D

Edited by Sara
Link to comment
19 minutes ago, Ruxin said:

Ja gledao neke 3-4 epizode, pa kad sam (verovatno listajući ovaj topic) skapirao da će oni da pljačkaju istu stvar 20 epizoda, reko samo vi udrite...

isto :D samo posle 1 epizode.

Link to comment
32 minutes ago, ToniAdams said:

sigurno :D

 

šta ću kad nisam odrastao na šekspirovom izvođenju rojal teatra

:sad:

 

samo me radi čista emocija

:fantom:

Link to comment

Zavrsio The Looming tower danas.

Nije lose, samo su me nervirali ovi iz Alec station-a.

Jeff Daniels je dobar.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Zavrsih Blacklist. Sve vece i vece sranje od serije... :D

iskusno sam pogledao e01 i 02 s01

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...