Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

ne znam da li je situacija drugacija od grada do grada, al u Novom Sadu mozes da odvedes kuju kod veterinara na sterilizaciju i placas 1000 dinara ukoliko je lutalica.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Како смешан џукац, за десетку. Већ трећи пут се враћам да му гледам фотку и церекам се. Је л' се зна који су аутори овог створа?

Link to comment

Imamo labradora (zenku) i veceras smo joj izmedju zadnjih nogu napipali neku kvrgu, velicine klikera. Ona normalno jede, pije, obavlja nuzdu itd....vesela je. Ima li neko neku idejunstq bi to moglo da bude? Vodicemo je kod veterinara, ali bi nam bilo od koristi da cujemo jos veceras ako neko ima neku ideju radi li se mozda o tumoru ili necem slicnom. Hvala.

Edited by dacha od bosne
Link to comment

da joj nije uslo popino prase, ono ume da napravi takvu kvrgu? ako mozes, pogledaj da li negde blizu ima nesto vece od tackice, pa malo pritisni, ako krene sluz, to je. samo i to mora veterinar da izvuce.moze da bude i obicno masno tkivo, narocito ako je blize poslednjem paru sisa, koje su najmanje razvijene, pa jos ako nije imala stence, najverovatnije je.takodje, mozda se napravio hematom od nekog udarca, ujeda. sta god, mora veterinar.

Link to comment

Nisam primjetio neku tackicu, ali ovo drugo mi se cini realnim jer joj zadnje sise jesu manje razvijene, i njje imal stence. Hvala u svakom slucju.

Link to comment
prva normalna fotka od tebe :)
ih, prećeruješ kao i uvek ^_^
Како смешан џукац, за десетку. Већ трећи пут се враћам да му гледам фотку и церекам се. Је л' се зна који су аутори овог створа?
Na žalost, ne zna se kako je ovo žgebe nastalo.Sreo sam ga slučajno na terenu i uslikao.
Link to comment
  • 1 month later...
video sam tajlandsku ridzbekicu u gradu. vlasnik kaze (to mu verujem) da je jedina u ex-yu. sjajan pas.tumblr_m18jf8ncVI1rngxdto1_500.jpgtumblr_m11zrdcyFy1rngxdto1_500.jpgtumblr_m7opqzdd2o1rbhv4io1_500.jpg
U kom gradu? Davnašnja želja mi je da ga vidim uživo, ali su se sva raspitivanja završila na tome da ga nema u Srbiji. Jedna od tri ridžbek rase. Najbolja drugarica moje aždaje je Rodezijanka, ali čitam da su skroz različiti (što ne čudi, jelte),
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...