Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

@ispravljeno :)a jes mica prava :wub:@Razz: mozda on zna sta voli, al vam to nije umeo ili hteo iskomunicirati :D

Edited by Quince
Link to comment
Ako je po šapama, Boba™ ce biti pogolem rundov :)
majka je mala, a otac nepoznat.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Link to comment
koja je to rasa? ima usesa ko bigl, a nije bigl...al je mnogo sladak.
mali dzukac :) Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Link to comment
  • 3 weeks later...

znate kako postoji put svile? mene moj pas vuce putem keksa, od jedne do druge knjizare/prodavnice/kafica gde je znaju, pomaze je i daju joj keks.

Link to comment

Kakva tužno-srećna stvar mi se desila danas. Izađem rano ujutru sa kučetom i krenemo u šumu, kad posle jedno 200 metara nam se nakači neki labrador. Vidi se da je vlasnički, ne plaši se ljudi, pazi na automobile, uhranjen, sve po propisu...Međutim, moj veterinar radi tek od 10 ujutru, tako da sam krenuo svojim putem, a usput zovem razne komunalne gradske službe (mamu da im jebem, najbolji način da se digne pritisak). Da skratim priču, nekoliko puta sam pokušavao da ga se otresem, ništa ne vredi, samo prati iz daljine. Posle sam odustao i rešio da ga ignorišem. Kad smo došli u šumu bacio sam svojoj guski granu, on potrčao za njom i tako se oni razigraše, pa su se družili sve vreme za jedno tri sata šetnje. Uredno se držao nas i kad smo se vratili (tura od jedno 10 kilometara ukupno), labrador sve vreme lepo hoda, poslušno, a ja se sve vreme plašim da ga neko nije izbacio na ulicu namerno.Elem, prošlo 10 radi veterinar, čip na mestu, vlasnik u relativnom komšiluku, javim se vlasniku, kažem da dolazim. I našli se mi na ulici, čovek se obradovao kao niko (naravno), kaže neposlušan, ništa neće da sluša vragolan, stavio mu povodac, doviđenja-doviđenja, okrenem se i krenem kući...Kad samo čujem vrisku "stani", kočenje automobila i okrenem se...a on siromašak se otrgao i sa povocem po sred ulice trči do nas dvoje, dođe i zakuca mi se u noge i legne kod nas. :cry: 'Bem ti, što nisam loš čovek da me zaobilaze kučići, lakše bi mi bilo.'Aj kačim možda posle neke nove smešne fotke mog krmeta.

Edited by Lrd
Link to comment
Ova slika je umetnicko delo. Imas li jos neku?
imam jos jednu koja je slikana pre te, ali ova je bolja. usonju su pokusali da ukradu pre neki dan. uzeli su ga iz dvorista, skinuli mu ogrlicu i odveli su ga negde. na srecu, sledeceg dana se sam vratio.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...