Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

феноменални су :D као из цртаног филмамада ми се више допадало да пудлан буде миле, али и миле шпиц добро звучи :lolol:

Link to comment

buduci da sam bez uspeha pokusao da udomim veci broj kucica, a kriza je, budzet ogranicen, danas sam bio prinudjen da zovem zoo higijenu.ima li neko sa njima iskustva?zanima me koliko su pouzdani.

u stvari, zvao sam je da sterilisu malu kuckicu koja je vec krenula da se ponasa.zanima me treba li da strahujem da li ce odraditi sve kako treba?i oce li je vratiti?druga opcija mi je da platim oko 4k za sterilizaciju.

Link to comment
buduci da sam bez uspeha pokusao da udomim veci broj kucica, a kriza je, budzet ogranicen, danas sam bio prinudjen da zovem zoo higijenu.ima li neko sa njima iskustva?zanima me koliko su pouzdani.

u stvari, zvao sam je da sterilisu malu kuckicu koja je vec krenula da se ponasa.zanima me treba li da strahujem da li ce odraditi sve kako treba?i oce li je vratiti?druga opcija mi je da platim oko 4k za sterilizaciju.

Za pitanje iz spojlera - ako je kučkica na ulici, mislim da sterilišu i vrate na isto mesto
Link to comment

ma rekli su da vracaju na lokaciju, al mi ipak frka.sto se tice dvorista, rekose da ne uzimaju iz privatnih, pa sam reko da pseto ide i vani.zvacu sutra da vim jel mogu da sam odem po kuce de treba,

Link to comment

Idi po kuče, najsigurnije je.Inače, Mile je otišao..došle gazde po njega. Kad im je čuo auto, provukao se kroz minijaturan otvor na ogradi, prvo šapu. pa njušku, pa telo, pa ostatak, i oduševio se. Mi se posle pokunjili, i Luj takođe, tražio ga stalno po sobama i dvorištu. Sutra uveče zovu nas i kažu da Mile ne jede, tužan i on, Jebiga, navikli smo se

Link to comment
buduci da sam bez uspeha pokusao da udomim veci broj kucica, a kriza je, budzet ogranicen, danas sam bio prinudjen da zovem zoo higijenu.ima li neko sa njima iskustva?zanima me koliko su pouzdani.

u stvari, zvao sam je da sterilisu malu kuckicu koja je vec krenula da se ponasa.zanima me treba li da strahujem da li ce odraditi sve kako treba?i oce li je vratiti?druga opcija mi je da platim oko 4k za sterilizaciju.

Evo mojih iskustava:Pas Sima, koga su pokupili u Zemunu, miljenika jedne naše nekadašnje državne firme, sam MORAO da pronađem nakon što mi je keva kukala kako će ga ubiti.Pronašao sam ga nekako i dobio info da moram da sačekam da ga kastriraju i da prođe par dana nakon kastracije da bi ga vratili na isto mesto odakle su ga pokupili.Uspeli smo lako da se dogovorimo da mi jave kad krenu i da ga preuzmem pre nego što ga ostave na lokaciji. Oni su ga kastrirali, vakcinisali i čipovali o svom trošku, kod mene je inkognito.Drugo iskustvo je sledeće: ako odneseš kerušu na sterilizaciju na Veterinarski fakultet nećeš platiti samu operaciju. Catch je što i tamo mora da se vakciniše i čipuje (to košta nešto do 1.000 dinara), ali ti postaješ vlasnik.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...