Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

danas sam primetio nesto cudno kod mog mladjeg psa (kiki). danas popodne kada smo setali s vremena na vreme zastane kao da piski ali nista ne izlazi. pri tome je pre toga normalno piskila. kada smo posle izasli opet je normalno piskila ali je ponovila rutinu sa zastajkivanjem i namsetanjem da piski a opet ni kapi. mokraca joj je bila normalne boje. da li da je vodim kod veterinara sutra?

Link to comment

moja kuca isto to radila. vodila je kod veterinara, radio analizu urina, nije joj nista bilo. proslo je samo od sebe pre nego sto su stigli rezultati. rece veterinar da je blaga upala besike bila u pitanju. sacekaj da vidis oce l proci samo od sebe.

Edited by cmrlj
Link to comment
moja kuca isto to radila. vodila je kod veterinara, radio analizu urina, nije joj nista bilo. proslo je samo od sebe pre nego sto su stigli rezultati. rece veterinar da je blaga upala besike bila u pitanju. sacekaj da vidis oce l proci samo od sebe.
hvala leela.
Link to comment

Tražim preporuku za nekog što drži školicu ili daje časove vlasnicima džukaca.Treba mi za našu Didiku, sitnu ženku (mešanca) staru godinu dana, sterilisanu. Imamo iskustva u vaspitavanju pasa i suživotu sa njima, ali nam se čini da smo je ipak malo vaspitno zapustili.Hteli bi da je bolje naučimo da ne jede koješta po ulici, da bude manje agresivna u igri sa drugarima, da ide uz nas ako je na povocu, da se zaustavi ili dođe kad to tražimo ako je puštena sa povoca. Samo osnovne stvari, ne mora da se pravi mrtva na komandu niti da salutira kad nas vidi.

Link to comment

Meni došao gost. Prijatelji™ (videti topik arhaičnih srpskih izraza) idu na put i ostavili na čuvanje ljubimca jer znaju da ga volimo, bio je već kod nas, ali na po par sati. Ovo će trajati petnaest dana... Dakle, kako su ušli, moj ga je zaskočio, onako šmekerski, ovaj urliknuo i pobiše se. Problem je pojačan ljubomorom našeg i cviljenjem njihovog kad su otišli. Inače, ker je beo i čupav kao ženka s kojom se moj zabavlja, pa se zaneo, Postoje li psi gejevi? I kako da im organizujem suživot u predstojećim danima? Oni jadni doneše i neku posebnu hranu, moj indijanac mu sve pojeo :mellow:Da ne pominjem zapišavanje, naizmenično cvelog dvorištaGost:Mile.jpgSa domaćinom:LijiMile.jpg

Edited by kapetanm
Link to comment

Nije domaćin toliko velik nego je u kadru neposredno ispred aparata a ovaj znatno iza.Inače, danas problema nema. Vrteli su se do ranih jutarnjih sati, a sad je odlično, slažu se kao drugari, svako je dobio po jednu kost, zajedno trče po dvorištu, tako da je pravo bratstvo i jedinstvo

Link to comment
Meni došao gost. Prijatelji™ (videti topik arhaičnih srpskih izraza) idu na put i ostavili na čuvanje ljubimca jer znaju da ga volimo, bio je već kod nas, ali na po par sati. Ovo će trajati petnaest dana... Dakle, kako su ušli, moj ga je zaskočio, onako šmekerski, ovaj urliknuo i pobiše se. Problem je pojačan ljubomorom našeg i cviljenjem njihovog kad su otišli. Inače, ker je beo i čupav kao ženka s kojom se moj zabavlja, pa se zaneo, Postoje li psi gejevi? I kako da im organizujem suživot u predstojećim danima? Oni jadni doneše i neku posebnu hranu, moj indijanac mu sve pojeo :mellow:Da ne pominjem zapišavanje, naizmenično cvelog dvorišta
Inače, danas problema nema. Vrteli su se do ranih jutarnjih sati, a sad je odlično, slažu se kao drugari, svako je dobio po jednu kost, zajedno trče po dvorištu, tako da je pravo bratstvo i jedinstvo
I to je početak jednog dugog prijateljstva - Luj i Mile:dvojica.jpg
Link to comment

Luj je moj, onaj levi, pudlan, desni je Mile, špic, gost. Promangupirao se, inače, sad je glavni baja u kući. Napolju, u dvorištu, Luj obezbeđuje perimetarlei.jpg

Edited by kapetanm
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...