Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

2 hours ago, najneindustrijaliziraniji said:

to tapsa mi muči dijareja treći dan. ona je dobro, jede, izmet je normalne boje, dajem joj da jede lako varljivu hranu ali dijareja istrajava. jedan od razloga dijareje može da bude bakterijski ali koliko me je deepseek uputio i zaplašio ni malo nije pametno davati joj antibiotike na svoju ruku. sutra će je voditi kod veterinara, prekosutra ako se ne smiri kod onog bolje opremeljenog koji je tridesetak km daleko u međuvremenu da li je ovo sa antibioticima tačno?

Bez brisa i analize, važno je I KRVI ,

kad je nešto tako uporno,

NE DAJE SE NIŠTA SAMOINICIJATIVNO!

PS
Odakle ste? Poznajem vrlo dobre veterninare širom SRB.
Javi šta su našli.

  • Replies 6.4k
  • Views 690.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • @Filozof manijak Evo udomljenog slatkiša...

  • JozoMujica
    JozoMujica

    Danas smo uspavali Belu. Poslednjih meseci je imala velikih tegoba, nakon što su joj letos zbog nekih degenerativnih promena ostale nepokretne zadnje noge, život se i za nju i za nas sa njom pretvori

  • ja sam danas uspavala moju Kuki..13 godina predivne psece duse,bukvalno najbolji pas na svetu!!! bubrezi su joj otkazivali pa smo 6dana isli na celodnevne infuzije...ali od sinoc nije mogla da ustane

Posted Images

I na đardiju uraditi test ne bi bilo na odmet

  • Popular Post

Danas smo uspavali Belu.

Poslednjih meseci je imala velikih tegoba, nakon što su joj letos zbog nekih degenerativnih promena ostale nepokretne zadnje noge, život se i za nju i za nas sa njom pretvorio u tešku muku.

Nismo hteli da je uspavamo jer je bila aktivna koliko je mogla tako polupokretna, lajala je, jela, kretala se po dvorištu na prednjim nogama koliko je mogla. Davali smo joj neke lekove protiv bolova koje je veterinar prepisao... dok danas kada sam izašao u dvorište nisam video da ima epi napad koji se nije smirio ni pola sata kasnije kada smo stigli kod veterinara. Konstatovao je da će i ako preživi to sada biti samo sve gore i gore.

Putuj malena i čekaj me iza duge.

IMG_20190703_122613.jpg

  • Popular Post
On 1. 2. 2026. at 16:42, zmanic said:

Bez brisa i analize, važno je I KRVI ,

kad je nešto tako uporno,

NE DAJE SE NIŠTA SAMOINICIJATIVNO!

PS
Odakle ste? Poznajem vrlo dobre veterninare širom SRB.
Javi šta su našli.


radili smo analizu krvi i rezultati su savršeni. to su reči doktora verovatno pod impresijom da pas ima 14 godina ) sada je nekoliko dana na dijeti i antibioticima. sa stetoskopom joj je otkrio šum na levoj strani srca pa idemo na snimanje sledeće nedelje. nadam se da će biti sve ok, i sa dijarejom i sa srcem tj. oko srca se nadam da nisu ozbiljni problemi jer nisam primetio da se posebno zamara u šetnji.

već sam je delio, ali da podelim opet, ovo je meda, moja drugarčina. dugo sam tražio pravu reč i zahvaljujući dragoj @Valk sam je i našao.

meda.jpg

30 minutes ago, JozoMujica said:

Danas smo uspavali Belu.

Putuj malena i čekaj me iza duge.

IMG_20190703_122613.jpg

Od kako sam udomio svog prvog psa i ušao u kučkarsku sektu, uvek me ophrva duboka tuga kad pročitam ovaka post.

^ko se nije voleo s psom, sve je propustio

Edited by bey

  • 2 weeks later...
On 1. 2. 2026. at 16:42, zmanic said:

da ti nije poznato kako se kreću cene za analize krvi i snimanja srca?

Sfinga moja wub

IMG_0416.jpg


dva zvrka

Može se bulterijer naučiti svemu, uz malo strpljenja. Ako su socijalizovani od malih nogu, problema nema. Tada znaju da se ponašaju (čak i da budu pažljivi), koliko je to moguće. E sad, definitivno nije za prvog ljubimca u životu jer je općenito stoka od kučeta. Čak i ova moja ume da mi pocepa trenerku na guzici kad se razigra ali takva je rasa, nije bul kriv što ga mi odabiramo. hihi

19 hours ago, Meduzalem said:

Sfinga moja wub

IMG_0416.jpg

Kako se zove lepotica wub

Zoi. hihi

  • 2 weeks later...
  • Popular Post

danas mi je u lazarevcu veterinar uspavao Špicu. napunila je 19 godina i 6 meseci, bila je gotovo slepa i potpuno gluva, imala je propast bubrega i pankreasa. pre toga srce i pluća no, sve je bilo brižljivo sanirano uz operaciju vađenja tumora od 600 grama uz butinu. ona, Maza i Lili su ovde sa nama bile od kada imamo plac i kuću. završeno je jedno poglavlje mog bivanja u selu.

sada ću je sahraniti na placu, u našem psećem groblju preko ćerke Maze a uz sestru Lili i komšinicu Bellu. pa, ostaju mi Petko i komšinica Blesa. Uteha.

  • 2 weeks later...

Crufts Best in Show veceras.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.