February 1Feb 1 2 hours ago, najneindustrijaliziraniji said:to tapsa mi muči dijareja treći dan. ona je dobro, jede, izmet je normalne boje, dajem joj da jede lako varljivu hranu ali dijareja istrajava. jedan od razloga dijareje može da bude bakterijski ali koliko me je deepseek uputio i zaplašio ni malo nije pametno davati joj antibiotike na svoju ruku. sutra će je voditi kod veterinara, prekosutra ako se ne smiri kod onog bolje opremeljenog koji je tridesetak km daleko u međuvremenu da li je ovo sa antibioticima tačno?Bez brisa i analize, važno je I KRVI , kad je nešto tako uporno, NE DAJE SE NIŠTA SAMOINICIJATIVNO!PSOdakle ste? Poznajem vrlo dobre veterninare širom SRB.Javi šta su našli.
February 2Feb 2 Popular Post Danas smo uspavali Belu.Poslednjih meseci je imala velikih tegoba, nakon što su joj letos zbog nekih degenerativnih promena ostale nepokretne zadnje noge, život se i za nju i za nas sa njom pretvorio u tešku muku.Nismo hteli da je uspavamo jer je bila aktivna koliko je mogla tako polupokretna, lajala je, jela, kretala se po dvorištu na prednjim nogama koliko je mogla. Davali smo joj neke lekove protiv bolova koje je veterinar prepisao... dok danas kada sam izašao u dvorište nisam video da ima epi napad koji se nije smirio ni pola sata kasnije kada smo stigli kod veterinara. Konstatovao je da će i ako preživi to sada biti samo sve gore i gore. Putuj malena i čekaj me iza duge.
February 2Feb 2 Popular Post On 1. 2. 2026. at 16:42, zmanic said:Bez brisa i analize, važno je I KRVI ,kad je nešto tako uporno,NE DAJE SE NIŠTA SAMOINICIJATIVNO!PSOdakle ste? Poznajem vrlo dobre veterninare širom SRB.Javi šta su našli.radili smo analizu krvi i rezultati su savršeni. to su reči doktora verovatno pod impresijom da pas ima 14 godina sada je nekoliko dana na dijeti i antibioticima. sa stetoskopom joj je otkrio šum na levoj strani srca pa idemo na snimanje sledeće nedelje. nadam se da će biti sve ok, i sa dijarejom i sa srcem tj. oko srca se nadam da nisu ozbiljni problemi jer nisam primetio da se posebno zamara u šetnji.već sam je delio, ali da podelim opet, ovo je meda, moja drugarčina. dugo sam tražio pravu reč i zahvaljujući dragoj @Valk sam je i našao.
February 2Feb 2 30 minutes ago, JozoMujica said:Danas smo uspavali Belu.Putuj malena i čekaj me iza duge.Od kako sam udomio svog prvog psa i ušao u kučkarsku sektu, uvek me ophrva duboka tuga kad pročitam ovaka post.
February 15Feb 15 On 1. 2. 2026. at 16:42, zmanic said:da ti nije poznato kako se kreću cene za analize krvi i snimanja srca?
February 17Feb 17 Može se bulterijer naučiti svemu, uz malo strpljenja. Ako su socijalizovani od malih nogu, problema nema. Tada znaju da se ponašaju (čak i da budu pažljivi), koliko je to moguće. E sad, definitivno nije za prvog ljubimca u životu jer je općenito stoka od kučeta. Čak i ova moja ume da mi pocepa trenerku na guzici kad se razigra ali takva je rasa, nije bul kriv što ga mi odabiramo.
February 26Feb 26 Popular Post danas mi je u lazarevcu veterinar uspavao Špicu. napunila je 19 godina i 6 meseci, bila je gotovo slepa i potpuno gluva, imala je propast bubrega i pankreasa. pre toga srce i pluća no, sve je bilo brižljivo sanirano uz operaciju vađenja tumora od 600 grama uz butinu. ona, Maza i Lili su ovde sa nama bile od kada imamo plac i kuću. završeno je jedno poglavlje mog bivanja u selu. sada ću je sahraniti na placu, u našem psećem groblju preko ćerke Maze a uz sestru Lili i komšinicu Bellu. pa, ostaju mi Petko i komšinica Blesa. Uteha.
Create an account or sign in to comment