April 16Apr 16 Divan tekst! Hvala @zmanic ❤️Ja kad sam bila mala, 2-3-4 godine uopte nisam bila svesna da nam je pas - pas bio. Bila mi je isto kao mladja sestra. Edited April 16Apr 16 by mustang
April 21Apr 21 kakav metak od kuceta!a prizemljio se u zenino narucje preciznije nego nadja komaneci s dvostrukog razboja. Edited April 21Apr 21 by le petit nicolas
April 25Apr 25 Za vreme korone, neka zena rentala dvoriste sa tim pizdarijama, njeni psi idu na takmicanja... Ja izrentah da vodim Ivana 🙄Kakve sulude ideje meni ponekad padnu na pamet... Mislim, on je bas agilan, moze u mestu 180stepeni da se okrene... Anyway, nece na klackalicu. Jedva ga stavim na nju... Napravio par koraka ali cim je krenula da ide na dole zapalio sa nje. Nece u tubu... Ajd nikad nije bio u kavezu, mali je klaustrofobican... Idem ja prva... Usla cela do pola tube stigla, on samo glavu u nju a telo napolje. I nece i nece....Ajd one stapice levo desno.... Ma to njemu naucna fantastika.. Idem ja prva, on me gleda jel sam cista uopsta.... Jedino je preskakao sipkice i imala je gumenu ljuljasku pa smo na tome bili i ljuljali se al ni tu mu nije bilo svejedno...Al najgluplja stvar sto sam uradila je odvela ga za vreme korone, opet 🤦🏼♀️, na labuda malog pedolino. Romanticna idila, pedalini osvetljeni. na jezerce prepuno pataka i ptica. Pticara odvela na jezerce sa patkama. PTICARA ODVELA MEDJU PATKE!!! 🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️ Genije..... Dosli spasioci da nas pitaju da li smo okej jer se jedino nas labud haoticno mrdao levo desno.....zato sto je pas vukao da skoci u vodu a ja idiot ga jedva drzim dok pedaliram da se ne prevrnemo. Presela mi romantika i avantura. Edited April 25Apr 25 by mustang
April 30Apr 30 Ako sam rekla, da ponovim 😁Masno tkivo kao grasak sto se zove lipomas moze da se smanji i nestane uz turkey tail mushroom powder Ivanu se pojavile bile dve, jedna je skroz nestala druga se bas smanjila.
May 1May 1 On 15. 4. 2026. at 19:28, mustang said:Ja sam svoj zivot podredila psu, nije ni to normalno. Od braka, posla, socijalnog zivota, putovanja, prvo Ivan pa sve oko toga. I kad pomislim da nemam jos puno godina sa njim, jos sam ludja onda 🤦🏼♀️Imao sam isti slučaj. Jedino rešenje je bilo odmah uzeti drugog, inače bih se živ raspao. Tako mi je Zoi ušetala u život. I ovako svake noći. Spava pored kao da mi je riba. Čik je pomeri s mesta, teška ko tuč. Redovno u potrazi za svojom najvećom strasti - hranom, čak i kad su to samo bombone i mandarine. I to jede.
May 1May 1 Da ih udavis od ljubavi ❤️Njena kuhinja 😂... Da ti pocisti malo tamo od mrva 😁Kako se nas dvoje savrseno mazimo, on kao da je ortopedski jastuk 😁 Al mene psi tretiraju kao moji sestrici i deca generalno. Niko me shvata ozbiljno, rade sta hoce, potpuna anarhija. Sve cu da ih podavim 😜😍❤️
May 1May 1 3 hours ago, vracharac said:Izgledaju da se useres a takve mice i maze nemam reciA pa to su "rođaci" ove moje. Imao sam povremenih priseravanja jer šetam bula bez povoca, pretpostavljam da je ista stvar kod tebe kad samo vide pitove. Vrlo nepravedno ostrakovane rase.
May 1May 1 4 hours ago, mustang said:Al mene psi tretiraju kao moji sestrici i deca generalno. Niko me shvata ozbiljno, rade sta hoce, potpuna anarhija. Sve cu da ih podavim 😜😍❤️A i tebe vole psi da prcaju? Imam jednog u kući koji ne sme da izvede Zoi bez povoca jer ga je zajebavala, jurio za njom svaki put. Od tada strogo povodac i kad baš mora on da je izvede. Btw, vole i konji da zajebavaju ako osete da mogu.
May 2May 2 9 hours ago, Meduzalem said:A pa to su "rođaci" ove moje. Imao sam povremenih priseravanja jer šetam bula bez povoca, pretpostavljam da je ista stvar kod tebe kad samo vide pitove. Vrlo nepravedno ostrakovane rase.Nisu moji, samo su prisutni na prvomajskom rostilju. Pripadam onima koji ih se plase, ali ovi su mirne dobrice
May 2May 2 Ni jedne rase se ne plasim, cak naprotiv, al sam suzdrzana sa americkim bulijima, civavama, sitzu i dalmatincima.... Ono tipa ti dodji meni ako hoces da se pozdravis.
Create an account or sign in to comment