Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ne vraća mi se u grad, najviše zbog paščadi. ova stara lili, u 18toj gubi kontrolu mokrenja. u gradu, izvodim je 4 - 5 puta u dvorište, čim pridigne glavu, ne spava. i pred svaki moj izlazak. ovde, za i nju i ovo drugo dvoje samo otvorim vrata i izađu na livadu. mada, i ovde vodim računa da se ne uneredi.

 

veterinarka mi je rekla da uspavljivanje ne dolazi u obzir dok god jede i ustaje. to sa ustajanjem i hodom već jeste problem, noge joj proklizaju na parketu ili pločicama, kod hod, vidim napor u zadnjim nogama.

 

s druge strane, ova njena sestra iz istog legla ponaša se i dalje ko štene. nju smo, izgleda, onim vađenjem tumora podmladili.

Link to comment

uh, ja moju cmačem svuda. svi je ljubimo. a i ona je tako slatka i ljubavna, dosta je čista i nema nikakve mirise. kad uđem na vrata prvih par min me žvalavi po ustima a onda mi uvali jezičinu u nos do mozga. i to je neodbranjivo! džabe ruke, guranje, pokrivanje glave... mora da se istera ljubakanje. 

  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment

Ovo iznad bih da ubacim na izbore, jer mi tako deluju neki učesnici. Ali nemam prava, još sam mlad:sad:

Ako se neko od starijih članova slaže neka postavi tamo ako hoće. Tako nam izgleda politika. Nažalost.

Edited by Deda Drda
Dodatak
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...