Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

6 hours ago, napadaj said:

Šinteri jutros odveli našeg psa u neki azil kod Vrnjačke Banje. Da li je neko imao iskustva sa njima? Koliko traje procedura vraćanja? Koliko znam, pas nije čipovan. Da li se traže dokazi o tome da je to naš pas?

zar nije jednostavno da odeš tamo i usvojiš ga?

Link to comment

To je duža procedura, ovako se samo vrati. Čekam još da mi jave šta su uradili.

 

10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Verovatno kaznu što nije čipovan ker?

 

To može da izda inspekcija, ne može azil, oni samo naplate čipovanje, vakcinaciju i još nešto, ukupno treba da se plati 3.000 dinara.

Link to comment

Preuzeli psa, stigli pre njega tamo. Ljudi u azilu bili divni, nisu naplatili ništa kad su čuli da su moji došli čak iz Banata po psa.

  • +1 1
  • Wub 5
Link to comment
15 minutes ago, napadaj said:

Preuzeli psa, stigli pre njega tamo. Ljudi u azilu bili divni, nisu naplatili ništa kad su čuli da su moji došli čak iz Banata po psa.


verovatno nisu naleteli na starog vlasnika. možda je lik i riknuo. radi se o totalnom kretenu, ne volim da delim etikete ali moj utisak nakon što sam dvadestak minuta bio u njegovom prisustvu je da se radi o kompletnom šljamu. jeziva budala.

inače haos pravi taj šitneraj dok mlati ogromne pare. hvataju pitome pse koji su se taman snašli na lokaciji, razvoze ih tamo amo, ostavljaju ih po vukojebinama da skapavaju od gladi i žeđi. a šta se dešava unutar azila sam bog zna.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
57 minutes ago, napadaj said:

To je duža procedura, ovako se samo vrati. Čekam još da mi jave šta su uradili.

 

 

To može da izda inspekcija, ne može azil, oni samo naplate čipovanje, vakcinaciju i još nešto, ukupno treba da se plati 3.000 dinara.

Ja sam skapirao da su ti oni i uzeli psa i odveli ga u azil.

Ćuti, dobro je.

❤️ za matorce

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, utilitarist said:


verovatno nisu naleteli na starog vlasnika. možda je lik i riknuo. radi se o totalnom kretenu, ne volim da delim etikete ali moj utisak nakon što sam dvadestak minuta bio u njegovom prisustvu je da se radi o kompletnom šljamu. jeziva budala.

inače haos pravi taj šitneraj dok mlati ogromne pare. hvataju pitome pse koji su se taman snašli na lokaciji, razvoze ih tamo amo, ostavljaju ih po vukojebinama da skapavaju od gladi i žeđi. a šta se dešava unutar azila sam bog zna.

 

Ja sam se čuo sa nekim Miomirom, bio je fin i pristojan. Ne znam da li je to taj. Novinski tekstovi o tom azilu su jezivi, ali eto mojima nije bilo tako.

 

A uhvatili su našeg psa koji je pokupljen sa ulice i živi kod nas godinama, ali kao i svaki ulični pas voli da bude van dvorišta. Često leži na ulici, ne dira nikoga, ali moji nisu naučili lekciju kad je inspektorka prvi put bila i nisu ga držali u dvorištu, nego su ga i dalje puštali napolje.

 

1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ja sam skapirao da su ti oni i uzeli psa i odveli ga u azil.

Ćuti, dobro je.

❤️ za matorce

 

Jeste njihova ekipa, po nalogu veterinarske inspektorke.

 

Vraćaju se kući, pas miran na zadnjem sedištu, sve dobro. :)

  • +1 3
Link to comment

Neće videti ulicu do 2035. godine, a svakako ću im reći i da urade čipovanje na sebe, mada se kladim da će čekati mene da dođem nekog vikenda i bavim se time.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...