Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Danas u Nišu 4 spojena kinološka događaja na stadionu Železničara:

 

1. CACIB Niš 2022 

 

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=zoran.manic&set=a.10227137936575488

 

2. Četvrta specijalka terijera bul tipa, Naissa Terrier Show 2022:

 

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=zoran.manic&set=a.10227138048218279

 

3.  i 4. specijalke za Rotvahkere i Šarplanince nisam stigao da propratim.

 

Posećenost dobra, vidi se da se narod uželeo posle sankcija.

Organizacija slabija nego pre nekoliko godina.

Sasvim solidno i pošteno suđenje terijera na Naissi. Sudio rumun Alin Dumitrescu.

Nisam bio na izložbi terijera koja je protekla sa ovoliko korektnih čestitanja među konkurentima, bez prozivki i psovanja iz publike, i sa toliko aplauza popednicima.

 

 

 

Edited by zmanic
Link to comment

ispostavilo se da pseto, chak vishe od pustog mesishta, voli hranu koja krcka: rotkvice, kelerabu i chichoke. i da je zvuk vrko bitna stavka u toj ljubavi :blink: [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
ispostavilo se da pseto, chak vishe od pustog mesishta, voli hranu koja krcka: rotkvice, kelerabu i chichoke. i da je zvuk vrko bitna stavka u toj ljubavi blink.png [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


Fale mu minerali i vitamini, promenite granule i ubacite neke multi suplementte
Kolko je staro?
Link to comment
Fale mu minerali i vitamini, promenite granule i ubacite neke multi suplementte
Kolko je staro?
8 godinice, dobro je hranjeno, domacin se stara :)

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

bio sam u gradu sa lili. bila je sva u takvom stanju da smo razmišljali o eutanaziji. odvezo sam je juče, lekarkaje bila striktno protiv, bacila je na ultrazvuk srca i abdomena, krvnu sliku po svim parametrima. problematičan je pankreas, oseća bol,jetra, bubrezi i srcesu primereni godinama, ništa preterano loše, ima jedno desetak parametara u krvnoj slici koji su mimo referentnih vrednosti.

 

fizički je promenljivo. sat vremena je kasnila lekarka, vreme smo proveli u šetnji po parku oko zgrada, nije bilo problema. pre toga je izgurala pola sata šetnje u rakovici. ali sada, uveče, zadnje noge je ne drže a i nije ništa jela.

 

dobila je lekove za srce i pankreas i treba da je vodim sledećih 5 dana na infuziju u lazarevac. u utorak, u beograd na kontrolu. pitanje je na šta će da izađe na kraju no morao sam to sve da prođem.

 

ni u ludilu ne smem nikome da pričam o troškovima, gorivu i utrošenom vremenu. sem gospođi i potomcima.

Edited by djordje geprat
  • +1 1
  • Wub 4
  • Tužno 2
Link to comment

eto. pet odlazaka u lazarevac na terapiju. tri injekcije od kojih jedna u fiziološki rastvor i infuzije. mirna ko bubica, trpeljiva kao uvek. jedina bolna reakcijaje bila kod injekcija koje peku. šeta po placu, hrani se dinstanim ćurećim i pilećim karabatakom, lekovi za srce i pankreas. sutra idemo u beograd na kontrolu.

 

 

 

  • +1 7
  • Wub 1
Link to comment

obavio sam sve moguće. kuja je živnula, do kada će, ne znam. krvna slika pokazuje OK parametre sve sem pankreasa. račun je za udaranje po ušima no, želim. za vikend idem u selo po gospođu i paščad. ostatak mojih dogodovština je na vocapu.

Edited by djordje geprat
  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...