Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Moj pas ima neki otok na vratu, sa donje strane, izgleda ko da ima adamovu jabučicu, samo što je ovo mekano. Ne boli je. Da li ima razloga za paniku?

 

 

Ja sam jednom upoznala coveka koji je tako nesto imao, neka infekcija koja je od zuba krenula i napravila gnojni otok sa strane na vratu, dosta ozbiljna stvar. Valjda bi vet znao.

Link to comment

Moj pas ima neki otok na vratu, sa donje strane, izgleda ko da ima adamovu jabučicu, samo što je ovo mekano. Ne boli je. Da li ima razloga za paniku?

nema za paniku ali vodi je vec sutra da pogledaju.

moze biti stosta, od neke zlezde upaljene, do krpelja.

ako se normalno ponasa i jede, svakako nema razloga za paniku.

Link to comment

Mala najava sa TV

 

 

Zamoli samo kolege da odnesu svoje đubre sa sobom ili da ga spuste do kontejnera. Lepo što je sve stavljeno na gomilu, ali o đubretu tamo uglavnom brinemo mi svakodnevni šetači Pionircem.

 

Hvala.

Link to comment

Primljeno k' znanju, primamo kritike, neće se ponoviti.

Morao sam da odem u 17h zbog autobusa i poneo svoj deo sa sobom.

 

 

PS

Bar smo pokosili taj zapušteni amfiteatar.

Link to comment

Moj pas ima neki otok na vratu, sa donje strane, izgleda ko da ima adamovu jabučicu, samo što je ovo mekano. Ne boli je. Da li ima razloga za paniku?

 

Bila sam kod veta, rekao mi je da taj otok može biti hiljadu stvari, pa i tumor. Kaže da bih, ukoliko se to za nedelju dana poveća ili ne smanji, trebala da razmotrim opciju sečenja, da se utvrdi šta je. Usrala sam se i nije mi baš dobro. Kolike su kod pasa šanse za preživljavanje tumora?

Link to comment

Bila sam kod veta, rekao mi je da taj otok može biti hiljadu stvari, pa i tumor. Kaže da bih, ukoliko se to za nedelju dana poveća ili ne smanji, trebala da razmotrim opciju sečenja, da se utvrdi šta je. Usrala sam se i nije mi baš dobro. Kolike su kod pasa šanse za preživljavanje tumora?

za pse nisam nisam siguran, ali za ljude je dobra verovatnoća

Link to comment

Bila sam kod veta, rekao mi je da taj otok može biti hiljadu stvari, pa i tumor. Kaže da bih, ukoliko se to za nedelju dana poveća ili ne smanji, trebala da razmotrim opciju sečenja, da se utvrdi šta je. Usrala sam se i nije mi baš dobro. Kolike su kod pasa šanse za preživljavanje tumora?

velike, mlad je pas.

a što se tiče veta, on je to rekao samo zato što je ozbiljan i neće ništa da isključi. verovatnije je (mnogo) da je neka glupost.

Link to comment

Bila sam kod veta, rekao mi je da taj otok može biti hiljadu stvari, pa i tumor. Kaže da bih, ukoliko se to za nedelju dana poveća ili ne smanji, trebala da razmotrim opciju sečenja, da se utvrdi šta je. Usrala sam se i nije mi baš dobro. Kolike su kod pasa šanse za preživljavanje tumora?

 

i ako je tumor, ne mora biti zlocudan. 

Link to comment

a postoje i dobrocudni tumori. no, i ja bih se usrala ko ti i ne bih imala strpljenja da cekam sedam dana. jel ti dobar taj vet?

 

To je onaj što se Toni Adams kune u njega. Za vikend idemo u NS pa ćemo tamo dobiti second opinion, u subotu prepodne, već sam zakazala.

Edited by sailorman
Link to comment

kod nas invazija krpelja. Bili smo kod čika veterinara. Neka tečnost se sipa po leđima psa i posle se polako širi preko kože. Deluje mesec dana. Počeli da ozpadaju krpelji. Pospana moja kuca. Ćuti. Nije jela ceo dan, samo je vodu pila.

Link to comment

Zamoli samo kolege da odnesu svoje đubre sa sobom ili da ga spuste do kontejnera. Lepo što je sve stavljeno na gomilu, ali o đubretu tamo uglavnom brinemo mi svakodnevni šetači Pionircem.

 

Hvala.

 

Vaša primedba je ozbiljno prihvaćena, juče je kolega obišao mesto i evo šta je snimo:

 

2014_06_18_17_33_13.jpg

 

 

2014_06_18_17_30_21.jpg

 

2014_06_18_17_30_46.jpg

Edited by zmanic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...