Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

ne znam za druge, ali ovi moji, koliko god sam ih sretala, svi su isti, ko preslikani, kako ce ti se obradovati, kako ce ti se podati, na sta ce reagovati, svi ko jedan. a razlikuju se po tome sto neki jedu sve sto stignu po kuci, a neki vise vole sta ima oko kontejnera.

 

 

mozda ce proliv proci, pa ces ustedeti honorar. ako je uobicajeno zivahna, ne bih puno brinula, samo joj daj vremena. i skloni hranu! to je ko covek, ako imas proliv, sta god da pojedes, odmah ce izaci iz tebe. mislim da se taj proces s vremenom i nejelom zove stabilizacija stolice :D

makar sada ne kenja :thumbsup:

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Prvi cilj smo postigli u organizaciji Pit bull Show - Košutjak 2014.

 

Kolko - tolko smo pomerili medijsku blokadu, imamo volje da nastavimo po planu.

Nismo stigli do glavnih (konzervativnih) medija, ali zato su neki manje bitni postali naši ekskluzivci za nadalje i imaće uvek sve "na izvolte" od nas. 

 

 

https://flic.kr/p/nBArJv

 

 

Vas sve ostale da pozovem još jednom na Košutnjak 18.maja, u 10 časova i neću vam više dosađivati!

 

http://apbtshow.wordpress.com/

 

101569121015206277067378.jpg

Link to comment

moram i ovde da napisem, malo detaljnije. maman u vrcinu hrani i pazi desetak macaka i isto toliko pasa, medju njima i par onih koje su revnosni vlasnici pustili same u dugu setnju. i jutros odemo da vidimo sta se desava zbog kise itd, oni se svi smestili zajedno na pokriven trem/terasu. kad smo zavrsili obezbedjivanje i obilazak, resimo da ostavimo otvorenu jednu prostoriju i poteramo ih unutra. svi su usli, sem najstarijeg, slepog nemackog ovcara koji nam je dosao pre 4-5 godina, koji je resio da ostane ispred vrata i cuva ih sve.

 

zao mi sto u opstem haosu nisam slikala, ali scena izgleda otprilike ovako, glavni tabadzija medju macorima spava sklupcan sa dva najmladja psa, zenka seterka okupila cetiri macke oko sebe, tronoga majka hrabrost, kuja koja je othranila cetiri napustena maceta gura ciniju sa klopom mackama... nojeva barka, srecom bez ljudi. jedino uzivaju komsijske patke, dobile su prirodan bazen u ulici. 

Link to comment

Obaveštavam zaiteresovane, da smo skup  "Pit bull Show - Košutjak 2014." pomerili za nedelju 25.05.2014., iz svima jasnih razloga.

Vidimo se!

Link to comment

boskic, majstore!

 

@darling: pitaj hellu da ti objasni par stvari o ljudskoj rasi pa ce ti biti jasno zasto ti je vise zao pasa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...