Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Postoji nesto sto se zove fizika, gravitacija i mehanika fluida. Lepo je videti da su inzanjeri mislili o tome.

inzenjeri su mozda i mislili ali nema se vremena za izvedbu, kad mora brzo da bude mnogo lepo :(

 

i inache kazu zidari da je pakao po domovini kad javi da je gazda komandovao kraj, jer mu treba, a gravitacija, fizika i hemija zele neshto drugo <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

fontana tokom noci preliva samo sa jedne strane, druga (prema hotelu) je suva. izgleda da je omanuo poneki milimetar  :fantom:

 

475b35b4c6.jpg

Edited by Takeshi
Link to comment

fontana tokom noci preliva samo sa jedne strane, druga (prema hotelu) je suva. izgleda da je omanuo poneki milimetar :fantom:

 

libela-vaser-vaga-velika-3852429-6264626

A

E ali čak i ako to imaš to je smešno, pa onda je ne puniš "preko crte" ...

Link to comment

A

E ali čak i ako to imaš to je smešno, pa onda je ne puniš "preko crte" ...

 

prelivanje je deo konstrukcije, to sam naknadno shvatio. ali izgleda funkcionise ravnomerno samo kada su jace ukljucene pumpe.

cela fontana deluje kao privremeno montirana..

Link to comment

prelivanje je deo konstrukcije, to sam naknadno shvatio. ali izgleda funkcionise ravnomerno samo kada su jace ukljucene pumpe.

cela fontana deluje kao privremeno montirana..

 

dace svevisnji. i da bude trajno razmontirana...

 

sad je psihopata izjavio da je jedna od 10 najlepsih u evropi. jebi sirotinju kad evropu ne vidi ni na tvu, a do ove bgd ce da se organizuju ekskurzije.

Link to comment

Da, video i neke rendere, kao biće most na dva sprata, jedan sprat samo za pešake, tako je u celom svetu holandiji

Holandija je jebena žabokrečina na jebenim trulim kanalićima, tu i moja baba može da postavi most na nivoe.

Ne verujem dokle stoka ide.

Krajnje je vreme za 1 malu revoluciju među prijateljima.

Link to comment

Sve fontane u Vili D'Este kod Rima su se sada uvredile i od muke ignorišu one zabludele turiste koji su, takoreći, greškom došli do njih, a ne do novog svetskog čuda u Beogradu.

 

Ova je posebno ljuta

 

 

i ova je još ljuća

 

251639588860e7b06c4748559afeebf4693162dd

 

 

Šta znam, meni ova na Slaviji ipak lepša od te na slici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...