Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

kako se jezim od metastaza ana.rs foruma, glavica, patikica, celulitic i strijica. patikicom u glavicu! 

 

 

nego, zasto se mali pere pred javnoscu, nije valjda da nije tacno da ide da se vise ne bavi javnim poslom :o

a mi se ponadali.

Link to comment

kako se jezim od metastaza ana.rs foruma, glavica, patikica, celulitic i strijica. patikicom u glavicu! 

 

 

nego, zasto se mali pere pred javnoscu, nije valjda da nije tacno da ide da se vise ne bavi javnim poslom :o

a mi se ponadali.

Kad izbor Baranbićke propadne, trebaće pouzdan čovek... :fantom:

Link to comment

kako se jezim od metastaza ana.rs foruma, glavica, patikica, celulitic i strijica. patikicom u glavicu! 

 

 

ili da parafraziramo Ramba, sakicom uglavicu

Link to comment

Ја сам га видео на Земунском кеју, на оном аутодрому, прошле године, таман кад је почињала фрка око развода.

И тад ми је личило на ПР стант брижног оца.

Link to comment

ahahahahaha... šetali reporteti i sreli gradonačelnika sa dečicom :ziga: :ziga: :ziga:

 

И репортери почели спонтано да се окупљају,као млади из снс-а када хоће да зајебу вучића.

Link to comment

Fontana prska na četvrt koplja, nema one velelepnosti. Juče opet prelivalo™ preko granitnog kružnog okvira. Ne znam da li je to zamišljeno tako ili...

Link to comment

Fontana prska na četvrt koplja, nema one velelepnosti. Juče opet prelivalo™ preko granitnog kružnog okvira. Ne znam da li je to zamišljeno tako ili...

Mislim da jeste, preliva pa u kanalić pa jopet...

A što ne prska full? Nema vetra danas...

Link to comment

od fransa do slavije samo po jedna traka, menjaju asfalt na tramvajskim. pakao.

 

Čitam da je danas temeljno rasulo, u subotu su već bile jasne naznake. Sreća da DJ na fontani ima slobodno subotom, ostah uskraćen za skičanje iz zvučnika. Nigde privremenog stubića sa naznakom privremene stanice buseva 33 i 48 u smeru ka Pančevcu, empirijski utvrđujem da staju na uglu sa Svetog Save, baja iz 78 ladno staje na mestu starog stajališta pre ulaska u kružni tok,dok majstori brusilicama temeljno demontiraju trem starog stajališta. 

Link to comment

Sad sam prošao Slaviju trajvanom, dva puta u pola sata i bila je uobičajena gužva, bez nekih većih zastoja.

 

Fontana, da nema muzike i onih debilnih šarenih svetala, izgledala bi prihvatljivo.

Link to comment

Pa to, u celoj frci se potpuno preskače cifra.

2 milke JBTE!

Grad koji ne zna gde je šupalj, skrkava tolike pare u fontanu...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...