Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

E a stvarno da krene neka akcija da sezavrljači par flaša plastičnih punih šampona u onda ne treba arena za onaj partiiii

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Imam par predloga za sledeću turu fontana.

Uz male modifikacije, ova može da se ututka na Andrićev venac ili gde god da predsednik obavlja svoju časnu funkciju:

 

6108f016cad187b9a5ff1b5831cc887a.jpg

 

Koju god funkciju obavljao, dovoljno je da Ivica pusti bradu i bude ovekovečen u vidu fontane na odgovarjućoj lokaciji: 

pitti.jpg

Link to comment

Ko sme da se kladi da ce u oktobru da je ugase zbog hladnoce a u martu ce jednostavno da zaborave da je ukljuce

 

Do marta će se ionako pokvariti

 

 

Imam par predloga za sledeću turu fontana.

Uz male modifikacije, ova može da se ututka na Andrićev venac ili gde god da predsednik obavlja svoju časnu funkciju:

 

pitti.jpg

 

:ziga:

Link to comment

Prelivalo je preko šlaufa kada sam prolazio tudi, ali prvo što mi je na pamet palo bilo je da se radi o konceptualnoj zamisli dunđerovoj, koja prikazuje ispraznost ljudske komunikacije. 

Link to comment

Ja prvo pomislio da je vetar naneo, ko na onoj na trgu m&e što ume nekad da oduva sa strane, a ovo već preliva?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

jadni epilepticari pored one fontane....seljana seljana

 

al ne sekiram se...iskusno ce da crkne za par dana anyway

 

as I said :lolol:

Link to comment

Kažu zlobnici sa tnjitera, prokapalo... 6a23ad4d368c9dcbaaeb4835eebd2d73.jpg

 

Kakva velelepna™ fontana. Slavija ce zimi biti jos ruznija nego sto je bila do sad. To je, mora se priznati, znacajno dostignuce.

Link to comment

koliko ce samo biti odvratan taj bazen/kada u (cestim) trenucima kada ne bude bilo svetla, pesme i vode.

vec zalim za tucovicem i njegovim grobnim mestom okicenim novogodisnjom rasvetom kako i prilikuje necijem grobu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...