Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Uz sve druge nakaznosti Beograda, ovo je nekako beyond... Zajebali smo Skopje sa onim njihovim fejk lavovima.

 

Možda, ako naprave još jedno 10 ovakvih fontana u Beogradu

Link to comment

Možda, ako naprave još jedno 10 ovakvih fontana u Beogradu

 

Unakazavanje Skopja je politicki projekat. Uzasan, bespotreban, ali meni je ovo uzasnije po besmislenosti. Trebalo bi znati kojem idiotu je palo na pamet da napravi sljasteci urlajuci 30 metara veliki cmar sa hemoroidima koji prskaju na sred glavne gradske prometnice.

Link to comment

Unakazavanje Skopja je politicki projekat. Uzasan, bespotreban, ali meni je ovo uzasnije po besmislenosti. Trebalo bi znati kojem idiotu je palo na pamet da napravi sljasteci urlajuci 30 metara veliki cmar sa hemoroidima koji prskaju na sred glavne gradske prometnice.

 

kako kome, onome ko je uzeo razliku u kinti: https://www.alibaba.com/product-detail/led-light-and-dancing-musical-water_60644742154.html

Link to comment

 

Potpuna strava. I hajde para slupanih na budalastinu, ali to ce konstantno jesti novac na odrzavanje, struju, vodu i ostalo dovoljan za omanje naselje. 

 

 

Ja da sam izvođač glavne bi pare uzo na apdejt plejlista. Nisu to samo ruke, ima koreografija, kreacija, tkrć umetnost

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...