Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Kako su glupi ovi zabari, ovde jedva da ima jedna traka oko fontane. Mogu samo zamisliti kakva se tu guzva stvori u spicu.

 

Pa zato ih i zovemo žabari, što su nesposobni i glupi.

Link to comment

Nešto razmišljam, da nije neka nacionalna manjina učinila neku, na javnom mestu zabranjenu aktivnost, nebi li se dotično čudo graditeljstva i moderne arhitekture počelo prelivati sve u cilju destabilizacije i podrivanja sistema vlasti?

Link to comment

prelivanje je deo konstrukcije, to sam naknadno shvatio. ali izgleda funkcionise ravnomerno samo kada su jace ukljucene pumpe.

cela fontana deluje kao privremeno montirana..

 

 

Све је код њих привремено.

Link to comment

Jutros sam se zatekao na Slaviji a sa fontane narodnjaci samo treste...jadna nam majka sa ovima i njihovom zaostavstinom  :isuse:

to ce se lako ugasiti kad dodje vreme. sve drugo je problem.

 

jadni oni ljudi shto zive tamo. dodushe, kad pomislim na popove, lakshe mi malo :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

to ce se lako ugasiti kad dodje vreme. sve drugo je problem.

 

jadni oni ljudi shto zive tamo. dodushe, kad pomislim na popove, lakshe mi malo :lolol:

Iz tvojih usta u bozije usi...ali popovi  :D

Link to comment

PREPOZNAJETE LI OVOG TATU? Prošetali smo se kraj reke i na igralištu za decu sreli - gradonačelnika

Ovoga puta nije nadgledao radove "Beograda na vodi", niti je davao izjave za medije. Nije imao odelo ni kravatu, a društvo mu je pravila jedino ćerkica Lola. I sa nje nije skidao pogled.

 

 

usracu se.

koliko kosta ovakav tekst? blic je definitivno najgori, ostali tabloidi se barem ne pretvaraju da nisu smece.

Link to comment

savamali ima dva parka sa igralištima na 150m od zgrade u kojoj zivi nije morao da zapuca na gradilište da bi se igrao

Edited by beta kentauri
Link to comment

pa shto nema zive dushe na tom igralishtu?

 

Tokom noći su ga neki maskirani likovi opustošili.  Neće dete da se igra tamo gde ima nekoga.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Nasmejan, pridržavao je ćerku za glavicu dok je živahno izvodila egzibicije na spravama. Trčkarala je levo-desno, isprobala svaku penjalicu i klackalicu, a tata ju je u stopu pratio.

kakva debilna formulacija

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...