Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Pa to, u celoj frci se potpuno preskače cifra.

2 milke JBTE!

Grad koji ne zna gde je šupalj, skrkava tolike pare u fontanu...

 

....shit has hit the fan...

ako se sećaš,skoro je pušten u rad neki skener koji je dr.  pompezno pustio u rad i koji bi trebalo da bitno skrati čekanje. 1 fontana = dva skenera.

 

nego danas sam na raskrsnici sa tiršovom gledao saobraćajni haos. u normalnom gradu sa normalnom upravom, taj bulevarbi bio zatvoren za saobraćaj sem onog javnog. no, ovde nije ništa normalno.

Link to comment

Što se mene tiče, nikakva fontana u ovoj kloaki mi neće proći za 2 mil € pa da ju je sam Mikelanđelo vajao.

Prvo leba, igre docnije.

 

 

Pa to, u celoj frci se potpuno preskače cifra.

2 milke JBTE!

Grad koji ne zna gde je šupalj, skrkava tolike pare u fontanu...

 

....shit has hit the fan...

 

 

Da, u pravu ste. Zaboravio sam koliko je plaćena.

Iz cele Srbije dolaze u klinički centar na magnetnu rezonancu. Čeka se po četiri, pet meseci.

 

Al', valjda gradski (nisko)čelnici smatraju da ne valja žuriti

Link to comment

Dobro sad, da budemo fer, nije posao gradske vlasti da trosi pare na skenere i bolnice...to je republicka nadleznost. Da tih 2 miliona nije potroseno na fontanu, ne bi bilo potroseno na skenere u svakom slucaju.

 

Ali da je moglo 2 miliona da se potrosi pametnije na gradskom nivou, moglo je. Koliko delova grada npr. jos uvek nema kanalizaciju? O nekim drugim stvarima i da ne govorimo...

Link to comment

Dobro sad, da budemo fer, nije posao gradske vlasti da trosi pare na skenere i bolnice...to je republicka nadleznost. Da tih 2 miliona nije potroseno na fontanu, ne bi bilo potroseno na skenere u svakom slucaju.

 

Ali da je moglo 2 miliona da se potrosi pametnije na gradskom nivou, moglo je. Koliko delova grada npr. jos uvek nema kanalizaciju? O nekim drugim stvarima i da ne govorimo...

Pa i nije, donedavno je grad bio upravitelj, osnivac i nadlezan za KBC Zvezdara i za jos neke KBC-ove
Link to comment

jel bi neko gonio grad za nenamensko troshenje, da je kupio 2 skenera?

 

recimo, kad su ukinuli usugu personalnog asistenta za odrasle posebne potrebe, niko nije trepnuo. a to je isto drzao grad.

Link to comment

ne znam apsolutno ništa o tome, ali da li uopšte postoji verovatnoća da požar koji se ne gasi nije u direktnoj vezi sa

 

Posle tri godine priprema, sledećeg meseca konačno počinje da se rešava najveći ekološki problem u Evropi – deponija Vinča, rekao je za Večernje Novosti gradonačelnik Beograda Siniša Mali

Prema njegovim rečima, na adresu Gradske uprave stiglo je pet ponuda za javno-privatno partnerstvo. Otvaranje koverata biće 13. jula i tada će se znati koja strana firma će o svom trošku sanirati i zatvoriti vinčansku deponiju, a od nove otpad pretvarati u električnu i toplotnu energiju

Link to comment

Dobro sad, da budemo fer, nije posao gradske vlasti da trosi pare na skenere i bolnice...to je republicka nadleznost. Da tih 2 miliona nije potroseno na fontanu, ne bi bilo potroseno na skenere u svakom slucaju.

 

Ali da je moglo 2 miliona da se potrosi pametnije na gradskom nivou, moglo je. Koliko delova grada npr. jos uvek nema kanalizaciju? O nekim drugim stvarima i da ne govorimo...

nnapravio sam poređenje 1 fontana = 2 skenera zbog toga što grad dobija pare od republike. pokušaću da tako predstavim i mojim seljacima:" vi čekate mesecima na skener a mi beograđani peremo noge u fontani uz muziku". teško da će da shvate no, .....

Link to comment

nnapravio sam poređenje 1 fontana = 2 skenera zbog toga što grad dobija pare od republike. pokušaću da tako predstavim i mojim seljacima:" vi čekate mesecima na skener a mi beograđani peremo noge u fontani uz muziku". teško da će da shvate no, .....

na mestu je poredjenje, i jedno i drugo se kupuje od novaca poreskih obveznika.

Link to comment

Prva vožnja novim bulevarom, spojeni Ada i "Toša"

 

Radovi na izgradnji saobraćajnice LOT 1, odnosno bulevaru koji spaja Most na Adi i Tošin bunar završeni su danas, kaže gradski menadžer Goran Vesić.

 

Laže, naravno. Evo gledam kroz prozor neke firme u blizini bulevara bagere, buldožere, kamione, mašine za asfaltiranje u punom zamahu. Žao mi je što nemam foto aparat da okačim sliku.

 

Od sve te lažljive bagre Vesić je najgori.

Link to comment

To je već ozbiljna bolest.

 

Biće gotovo za par dana, rade trotoar.

 

Ne kapiram zašto mora da laže, umesto da sačeka par dana i kaže istinu.

Link to comment

To je već ozbiljna bolest.

 

Biće gotovo za par dana, rade trotoar.

 

Ne kapiram zašto mora da laže, umesto da sačeka par dana i kaže istinu.

Zato što može.

A možda su se on i Siniša kladili...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...