Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Jake policijske snage oko fontane na Slaviji. Kao da će Vođa da dođe da blagosilja vodu, a  možda da od iste napravi vino i podeli okupljenima. :naughty:  

Edited by Arkadija
Link to comment

jadni epilepticari pored one fontane....seljana seljana

 

al ne sekiram se...iskusno ce da crkne za par dana anyway

Edited by mustang
Link to comment

Jebi ga, Beograd je naopako postavljen, o njemu odlučuju i stanovnici Stepojevca, koji je fizički bliži Valjevu, sigurno važi i kontra priča. Bio sam impresioniran prvim kontaktom sa Bečom, tabla Wien stoji na mostu na Dunavu, a ne u nekoj njihovoj pripizdini. Tako da oni imaju vlast koju više-manje žele, jednostavno gradsko jezgro ima drugačije ideje od periferije. Mi ovde imamo konstantnu klanicu, ova jebena fontana je dobar primer.

Link to comment

Kakve veze ima ova fontana sa neslaganjima grad-periferija/predgradja? Dziberi i politicari koji vole samo da sminkaju stvari (i glasaci koji se na to loze) ne zive u uzem gradskom jezgru, nego samo u Stepojevcu? Ne bih rekao. Pritom, prilicno sam siguran da ljude u Stepojevcu ili Lazarevcu jako zabole za fontanu na Slaviji, njih zanima da se asfaltira i uredi nesto kod njih u kraju.

Link to comment

Kakve veze ima ova fontana sa neslaganjima grad-periferija/predgradja? Dziberi i politicari koji vole samo da sminkaju stvari (i glasaci koji se na to loze) ne zive u uzem gradskom jezgru, nego samo u Stepojevcu? Ne bih rekao. Pritom, prilicno sam siguran da ljude u Stepojevcu ili Lazarevcu jako zabole za fontanu na Slaviji, njih zanima da se asfaltira i uredi nesto kod njih u kraju.

 

Što sam bio i napisao. Ima veze, oni će glasati za nekog ko im nudi senzaciju u centru Beograda, a tamo će da kičeroza teroriše nekog drugog.

 

 

Čak je nebitno, oni glasaju za nekog lokalca, koji im obeća bolji rod, ili šta god, obrnuto, mi u gradu izglasamo nekog kome se jebe za rod, imamo nesporazum u svakoj varijanti.

Link to comment

Ovako to izgleda kad rade pro likovi...

 

....

 

A ovako je u Skoplju, to je otprilike to, kao kod nas...

 

...

 

Успели су да изазову македонски сценарио :cry:

Edited by dekki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...