Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ode Dragstor. Pamti grad i zanimljivija underground mesta, ali bilo je bitno da tako nesto postoji u ovim smor vremenima. A znalo je tamo da bude zabavno, pamtim letosnji potpuno neocekivano sumanut koncert Ljubavnika za nas par desetina.

Link to comment

Svratio sam samo da se najebem majke gradskoj privremenoj vlasti koja je podigla poreze za stan, meni konkretno nekih 80%.

 

Crkli dabogda nesposobni, mrtvo vam dete jebem...

Link to comment

Svratio sam samo da se najebem majke gradskoj privremenoj vlasti koja je podigla poreze za stan, meni konkretno nekih 80%.

 

Crkli dabogda nesposobni, mrtvo vam dete jebem...

Ćuti, čuvaj živce za vreme kad više ne budu privremeni...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Ode Dragstor. Pamti grad i zanimljivija underground mesta, ali bilo je bitno da tako nesto postoji u ovim smor vremenima. A znalo je tamo da bude zabavno, pamtim letosnji potpuno neocekivano sumanut koncert Ljubavnika za nas par desetina.

e!? vele da će nastaviti na drugoj lokaciji

Edited by Ravanelli
Link to comment

ja se jedino slazem sa ruskim carem 

 

 

razumem kada se ljudima smuce ljudi u srbiji....ali da gleda srbiju ovako.....ne ide za kosmopolitskog coveka. jos se gadi onako cigareta to jedino izdajnik (bivsi pusac) moze da pise. 

 

mene upravo ta anarhija grada/arhitekture/prirode/sistema razveseljuje....cak mi je i drkadzija na granici simpatican jer nije by the book....a cesto nisu drkadzije vec se lepo iscaskamo. 

ne znam koliko je i ovo moje razmisljanje fer obzirom da dodjem u srbiju na pet dana bukvalno i ne zivim tamo. verovatno bih izludela da zivim tu. 

 

moj problem su ljudi u srbiji....sto ja ne znam hocu li se pokaciti u prodavnici sa nekim, iznapusavati ili izljubiti i izgrliti, i sto su ljudi generalno otisli u qrc....ali vise me ne boli to..jbga, sami su birali pa eto im. 

 

svako treba da gleda svoje dupe prvo

Link to comment

to je ono mesto za kojim jako zale ljudi koji tamo nisu ni kafu popili dvadeset godina pre zatvaranja, iz jednog prostog razloga - sto je mesto bilo neopisivo lose.

Link to comment

možda im je sada bolja kafa, u ušću je vrlo dobra. mene su ranije odbijali konobari, kao da su ih skupljali sa taxi stanice aerodrom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...