Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

14 minutes ago, foto said:

ovo sa psenicom zvuci dobro i zanimljivo. a ovaj gavran deluje samo smrdljivo.

od kad su rezervoari pod kljucem pesak i secer su zavrsili svoje.

pbg12345 moze i kasikaru da doda.

ovo sve su tihe operacije koje ostavljaju auto u voznom stanju (secer i pesak ne ali se ne koriste vise) ali prilicno gadnom i sjebanom i ne cine se iz lagane nervoze zbog neke sitnice, kao sto je grebanje kljucem ili busenje srafcigerom.

ipak biram zolju :fantom:

Link to comment

šećer ne radi tj radi al ako gruneš par kila i to pod uslovom da je na rezervi

 

 

ovo je sve generalno smejurija od predloga, farba za menjač radi posao al ako stoji par dana i to pod uslovom da se u međuvremenu ne ukloni(treba joj dosta vremena da je farba upije pogotovu ako je metalik, a da dođe do lima to je gladna godina u pitanju) ovo sa svećicama i bušenjem/grebanjem je too violent. osveta treba da bude inteligentna, msm svaki divljak je u stanju da povuče ekser po krilu, treba da mu tako napakostiš da mu bude muka svaki put kad uđe u kola narednih par nedelja

ukoliko je neko zainteresovan za know how šaljem  pm za simboličnu nematerijalnu nakladu

Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Cekaj, cekaj, ovo je neka nepoznata tehnologija, moze nesto blize?

U zamenu dajem secer u rezervoar kao potez istog reda ocajnistva... :D 

 

Garvan je onaj prah za ciscenje odzaka..Zaboravih od cega se sastoji ali kad gori sibne opaku temperaturu kako bi sagoreo svu naslaganu cadj i gar (ne znam po cemu se razlikuju) iz peci i dimnjaka.

 

Ako se taj prah spakuje u deblji fisek od novina, zapali i baci na haubu..moze da rastopi sve pred sobom, od haube do kartera. Nikad radio, cuo price od ljudi koji su radili.

 

Mleveno meso u odvode za ventilaciju na kolima je takodje nesto zlo i opako..namenjeno samo za gnjide i naprednjake.

  • +1 1
Link to comment

9k0g4gQ.jpg

 

Moćna reka, gledam je iz Beča, gledam na Đerdapu, nisam bio na ušću na žalost. Na njoj sam naučio da plivam. Imam utisak da nekako prolazi pored nas i da je ne primećujemo dovoljno, o nekim sadržajima da ne govorim.

 

Išao pešaka preko Pančevca danas i prestigao tri 95-tice, tolika je gužva zbog jebenog semafora.

Link to comment

Mocna.

A zamisli ga tek pre Djerdapske brane, sabijenog:

CAR-DUSAN-u-Djerdapu.jpg

Цар Душан...

 

Karadjordje-Djerdap-1940g.jpg

Карађорђе, неке 1940...

 

gornji-kazani-1.jpg

Па улаз у Горњи Казан...

 

SDGP-Kornjaca-u-erdapu.jpg

 

Hrvatska-u-Sipskom-kanalu.jpg

Па Хрватска у Сипском каналу, са све локомотивом без које би тешко...

 

kladovo-beograd.jpg

Па из Кладова за Београд...

 

D-Milanovac-STARI.jpg

... поред Доњег Милановца којег више нема...

 

ADA-KALEH.jpg

И Ада Кале, које такође више нема...

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

Jel to sa maturske ekskurzije

Апсолвентске...

На матурској смо били на крунисању краља домаћина, чика Пере... :sleep:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Ja sam kao malo dete naučio tamo da plivam pre Đerdapa i sa rekom tada (a nije ni sad) bilo zajebavanja. Virovi, talasi, jedan pogrešan zamah i završio si u mulju 20 metara nizvodno.

 

Šteta je što su te božanstvene peskovite plaže potopljene.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment

А 30-их, пред сам рат, купали смо се на Сави...

beogradska-plaza.jpg

 

Op, op, tek sada primetih: razglednica je predratna, danasnja zgrada BIGZ-a je OK, ona je postojala, ali kakvi su ono soliteri gore na brdu iznad Prokopa cini mi se....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...