Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

17 minutes ago, Lancia said:

Opet ti pola sata¿! Kakav ste to pakostan narod :sad:

 

Zar nije bilo reci da ce autobuska stanica da se deli na tri, u zavisnosti od pravaca ili sam ja to sanjao?

Tog se ne sećam... Odavno se priča da će biti na NBG, zna se i koji je plac, a mislim da je po planu već trebala odavno da se počne rad...

Link to comment
23 minutes ago, radisa said:

Da to doživim... Uzmem trotinet na baterije, dođem na stanicu u NS, uđem u voz, izađem u BG za pola sata i trotinetom gde treba... :D

 

 

Izadjes na Prokopu i dok popnes trotinet uzbrdo, otpadnu ti ledja :D Ima i lift..negde

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Tog se ne sećam... Odavno se priča da će biti na NBG, zna se i koji je plac, a mislim da je po planu već trebala odavno da se počne rad...

Eno je stanica u izgradnji, kod buvljaka na NBG. Rade kao nešto, čak su proširivali i kolovozne trake, jer je neko shvatio da tuda treba da se kreće mnogooo autobusa.

Link to comment
Just now, Arkadija said:

Eno je stanica u izgradnji, kod buvljaka na NBG. Rade kao nešto, čak su proširivali i kolovozne trake, jer je neko shvatio da tuda treba da se kreće mnogooo autobusa.

Nisam išao na tu stranu dosta dugo... Znao sma da su nešto počeli, ali sma pretpostavio da to ide brzinom ranjenog puža...

 

Jbt, ladno će napraviti sranje od već sjebanog saobraćaja sa tim... Na stranu što je meni debilana, da autobuska stanica i železnička stanica nisu jedan pored drugog...

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Anonymous said:

lepo ću mu izbušiti gume

 

41ZqinGtpxL._AC_.jpg

 

Odvrtač za ventil, verovatno košta ~200RSD, što je opet manje od kočionog ulja, za čiji efekat treba i vremena. A i gospodskije je.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Kako nisu, imas stanicu NBG koja je bukvalno pored buduce autobuske :D

 

I nju ce renovirati, ako vec nisu poceli

Jbt, ja bio ubeđen da je ŽS kod Airport Cityja...

Link to comment

Ona katastrofa od nadvoznjaka kod Buvljaka, gde imas stepenice uzbrdo ti je stanica NBG :D

 

Blizu Airport sitija ti je stanica Tosin Bunar

Edited by Milosh76
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Ona katastrofa od nadvoznjaka kod Buvljaka, gde imas stepenice uzbrdo ti je stanica NBG :D

 

Blizu Airport sitija ti je stanica Tosin Bunar

Pa da, znam da ima neka stanica tamo, nisma znao da ima i posle... Svašta čovek nauči...

 

1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

E svasta. Tu ce logicno biti aerodrom..

:lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...