Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

A ovamo se sprdamo s Vučićevim fotkama iz Vašingtona i ključem Bele kuće, dok mafija tiho kupuje sve redom pokradenim ili prljavim novcem.

Posle ove vlasti ni kamen na kamenu neće ostati, kakva crna Kartagina

Link to comment

Pa nece on zgradu da rasturi i ciglu po ciglu u grob odnese..Sredice, nasminkace, pravice profit..Ostace gde je ali ce se znati gazda.

 

Pokupice oni..sto veci sto manji dobar deo onoga sto moze da pravi profit u ovoj zemlji..i zivece lepo od toga, delom, sve dok se ne pojave neki dovoljno nadrkani, hrabri i reseni da ih oteraju u materinu ( a to nece biti skoro).

 

Ali..ako se to desi..imacemo to zadovoljstvo da par decenija kasnije slusamo kukumavke i slinavljenja o tome kako im je oteto bogatstvo koje su posteno sticali citavu deceniju..pa se pojavio neki paorenda ili bravar da im to otme i pokloni kojekakvoj odvratnoj gologuziji.

  • +1 1
Link to comment

I tako do novog turnusa revolucije, nove prvobitne akumulacije kapitala i nove buržoazije.

 

2 hours ago, SNARC said:

 

Pokupice oni..sto veci sto manji dobar deo onoga sto moze da pravi profit u ovoj zemlji..i zivece lepo od toga, delom, sve dok se ne pojave neki dovoljno nadrkani, hrabri i reseni da ih oteraju u materinu ( a to nece biti skoro).

 

Kad sam metaforisao "kamen na kamenu neće ostati"  mislio sam na to da će banda pokupiti sav taj profit i odmagliti za Urugvaj, a ovde će ostaviti razvaline od društva i države, i praznu kasu.

Link to comment
54 minutes ago, Filozof manijak said:

I tako do novog turnusa revolucije, nove prvobitne akumulacije kapitala i nove buržoazije.

 

Kad sam metaforisao "kamen na kamenu neće ostati"  mislio sam na to da će banda pokupiti sav taj profit i odmagliti za Urugvaj, a ovde će ostaviti razvaline od društva i države, i praznu kasu.

 

 

Kako vreme prolazi..sve mi se vise cini da njima strah, ako su ga ikada i imali, izmice i da se sve vise koncentrisu na to da ce zanavek ovde ostati, upravljati i skupljati kajmak. 

Bolje biti u drzavi gde odredjujes sta je pravda i imas pare..nego u drzavi u kojoj imas samo pare.

Link to comment

Slažem se, i cenim da su zaboravili onu narodnu "možeš koliko hoćeś, ali ne možeš dokle hoćeš" za 8 godina bahaćenja.

Mada, nakon Milovog poraza, moguće da su im se malo stegle guze.

Link to comment

Milo se smorio pa poceo da gresi..prestao je da se boji onih koji ga ne vole i zaboravio da je ideologija najveci neprijatelj sticanju kinte..pa je ljude opalio u jedan segment ideologije sto je impliciralo da sam bude opaljen (videcemo jos na sta ce to da izadje..kladio bih se na njega).

 

Sa druge strane..ovaj nas bilmez ima potrebu da bude voljen i nece se on uskoro tako jako zameriti nekoj siroj grupaciji..a ruku na srce, nema tako siroke grupe sa nekom bitnom ideologijom u Srbiji. 

Link to comment
14 hours ago, renne said:

:frust:

 

 

 

PA MORAJU LJUDI DA ZIVE JEBIGA

 

Kako bez zive muzike da se ZIVI jbga kakav je to ZIVOT ako se ne okupljamo u masu kao ovce, ne disemo jedni drugima zavrat, jebes takav ZIVOT

Link to comment

Kad smo već kod toga, koliko se sećam zgradu na uglu Kosovske i Vlajkovićebve je u nekoj privatizaciji kopio neki privatnik. Vidim da je sad tamo Javno pravobranilaštvo... 

Link to comment
12 hours ago, namenski said:

Rezultat je potpuno i temeljno unistenje boje i svih slojeva koji postoje ispod glavne, ukljucujuci i dobar deo lima: jos ako sipas preko onih guma kroz koje klizi staklo kada se otvaraju prozori... :ph34r:

Prethodno izvidjanje je potvrdilo da nema kamera, a tada sam vec znao da se ne radi o @Caligula, on je obican pesak koji bludi krajem...

I tako, mala nocna setnja - hvala bogu vremena sam imao na pretek ne znajuci sta cu sa sobom.

A i drugara automehanicara... :sleep:

 

To je veoma korisna informacija.

Link to comment

Auuu rođaci pa mi smo to radili po blokovima pre 30 godina, kočiono ulje do najbolje rezultate... 

To i jogurt po šoferki, ako prenoći šoferka tobije onu maglu™

I moje omiljeno crnim sprejom po farovima obilato, pa još ako krenu noću, pa se čude kako oba fara crkla... 

Link to comment

Utefterićemo, zapamtićemo, ako ne bude moglo drugačije - primenićemo...hvala čestitim forumašima na dragocenim savetima, ja sam i dalje na nivou bušenja guma i potpisivanju ključevima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...