Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

10 hours ago, gospa buba said:

a shto ste to radili rodjaci? :unsure:

 

tj frenkovi rodjaci.

Kad se neki pametnjaković, iako je u to vreme bilo dovoljno mesta za parkiranje, parkirao baš tamo gde smo imali neke aktivnosti™, ono fudbal, autići, štagod... 

E da čini mi se da je najbolji trofej bilo žuto okruglo mačije oko, jer je bilo najređe! 

Link to comment
25 minutes ago, gospa buba said:

strashno je kad ne mozesh da se setish da si drugim ljudima pravio shtetu kao dete :hihi:

 

zato sam sve nadoknadio kad sam odrastao i postao nezreliji  :D

Link to comment
19 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

no vratimo se kulovini beograđanke, siniša posle 24 stana u bugarskoj pazario i beograđanku

:ohmy:

 

 

ako sinisa ne tipuje bar 24 komunalna range rovera da otera u bugarsku i upari sa gajbama pasce u mojim ocima veoma nisko. to je kombinacija koja samo ceka da se odradi, a to su momci od akcije, najbitnije je kinta da se vrti, a gde ce dzip iz srbije nego za bugarsku ili dalje za one silne -stane. a sta ce cak tamo kada lepo moze apartmancic i dzipic, all included. one kamere sa njih su vec poceli da odvaljuju satro po niskim garazma.

 

edit:

inace:

-ulje za kocnice za limariju (novo je agresivnije, korisceno ima vode u sebi, ali to je zanemarljiva razlika)

-keramika od svecice za stakla

 

kakve gume, kakvo grebanje kljucem, kakvi bakraci...

Edited by foto
  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, SNARC said:

Nista garvan u fisek od novina..

Cekaj, cekaj, ovo je neka nepoznata tehnologija, moze nesto blize?

U zamenu dajem secer u rezervoar kao potez istog reda ocajnistva... :D 

Link to comment
2 minutes ago, namenski said:

Cekaj, cekaj, ovo je neka nepoznata tehnologija, moze nesto blize?

U zamenu dajem secer u rezervoar kao potez istog reda ocajnistva... :D 

podižem ulog za objašnjenje kolege snarca sa sledećim receptom:

 

ekološka bomba (možda sam je već ranije opisao, usled osvežavajućih napitaka na bazi hmelja slab sam sa sećanjem):

 

pribaviti šaku(i više) pšenice u zrnu i ulje ricinusa, sve to izmešati tako da na svako zrno pšenice bude "film" ricinusa, baciti na krov i haubu ciljanog automobila "koji je zaslužio"

desiće se to da će prići golubovi, što više to efektnije, kako budu kljuckali pšenicu odma' će srati, kad sve pojedu, gornje površi limarije biće usrane, još ako vlasnik ne primeti blagovremeno, a kaka se osušila --> efekat je uspešniji :naughty:

  • Wub 1
Link to comment

ovo sa psenicom zvuci dobro i zanimljivo. a ovaj gavran deluje samo smrdljivo.

od kad su rezervoari pod kljucem pesak i secer su zavrsili svoje.

pbg12345 moze i kasikaru da doda.

ovo sve su tihe operacije koje ostavljaju auto u voznom stanju (secer i pesak ne ali se ne koriste vise) ali prilicno gadnom i sjebanom i ne cine se iz lagane nervoze zbog neke sitnice, kao sto je grebanje kljucem ili busenje srafcigerom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...