Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Malo sam izgubio nit zašto to radite ljudima ima već nekoliko strana, mrzi me sad da vraćam al sam se setio da smo mi ko deca neko vreme skidali mačije oči sa registracija, ne sva četiri nego dva onako dijagonalno al da me ubiješne sad ne znam što nam je to bilo popularno  i bitno tada, verovatno trebalo za nešto oko bicikala.

 

 

 

 

Link to comment
17 minutes ago, francuski sobar said:

Malo sam izgubio nit zašto to radite ljudima ima već nekoliko strana, mrzi me sad da vraćam al sam se setio da smo mi ko deca neko vreme skidali mačije oči sa registracija, ne sva četiri nego dva onako dijagonalno al da me ubiješne sad ne znam što nam je to bilo popularno  i bitno tada, verovatno trebalo za nešto oko bicikala.

 

 

 

 

 

:laugh:

 

To sam i ja bio radio, imao sam gomilu tih trofeja u kući.

Link to comment
5 hours ago, francuski sobar said:

Malo sam izgubio nit zašto to radite ljudima ima već nekoliko strana, mrzi me sad da vraćam al sam se setio da smo mi ko deca neko vreme skidali mačije oči sa registracija, ne sva četiri nego dva onako dijagonalno al da me ubiješne sad ne znam što nam je to bilo popularno  i bitno tada, verovatno trebalo za nešto oko bicikala.

 

 

 

 

 

 

Macije oci ali i one njemacke holo nalepnice, FORD, Renault etc.

 

Kako bre zasto, pa za zice od bajseva + trofej, sto vise macijih ociju to si vece mudo.

 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

brt sada će te napasti forumski lobi ljubitelja žive muzike

 

ne bio ti u skinu

:fantom:

 

Brt nista lose nisam reko :fantom:

 

Pevaci, vatromet, splavovi, to je zivot a ne ti

Link to comment
15 hours ago, SNARC said:

... sve dok se ne pojave neki dovoljno nadrkani, hrabri i reseni da ih oteraju u materinu ... pa se pojavio neki paorenda ili bravar da im to otme i pokloni kojekakvoj odvratnoj gologuziji.

 

Can't wait :wicked: 

 

A budemo li mi ovde HTELI da povratimo naše i kaznimo kriminal, trenutno jedine donekle i kratkoročno sigurne destinacije gde bi ovi lopovi i jajare pokušale ili uspele da pobegnu su bliskoistočne džamahirije. Ne znam odakle ideja (a u osnovni nacistička), da je Urugvaj ili neka druga zemlja Latinske Amerike safe heaven za njih? Ceo kontinent je daleko, vrlo daleko od raja... :s_p:

 

Sve ove šeme za izvlačenje i pranje para su u osnovi prostačke i treba samo vremena (ako ima volje i znanja, naravno) da se isprate. Ovakva registracija i preregistracija firmi bi već u drugom koraku bila označena kao sumnjiva u većini zemalja Evrope. To što kod nas nije, znači da neko nije radio posao za koji je plaćen. A ne tako davno, u SFRJ, ovako nešto nije uopšte moglo da se desi, znači možemo i mi.

 

Off off topic Beograd

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

Macije oci ali i one njemacke holo nalepnice, FORD, Renault etc.

 

Kako bre zasto, pa za zice od bajseva + trofej, sto vise macijih ociju to si vece mudo.

 

Kapice ventila ko skidao nije...:fantom:

Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

Mene sad sramota da kažem kako nikad nisam skidao kapice ventila, mačije oči, brisače, trokrake zvezde i ostale andrmolje kad sam bio malji deca. :sad:

+1 :(

Link to comment

Мене није срамота, а исто нисам...

 

Сад ми је јасно да чувар неког паркинг у Шибици није био дрогиран када ме пре 30 година питао да нисам одломио звезду са мерцедеса. Ја сам мислио "шта овај човек прича?"

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...