Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

11 hours ago, namenski said:

Апсолвентске...

На матурској смо били на крунисању краља домаћина, чика Пере... :sleep:

@Lezilebovic @pbg12345 @Milosh76 smejete se i podjebavata :D, a za epopeju sa 1,300 kaplara i albansku golgotu vas zabole...

Pa nije bez nista izmedju mature i apsolviranja proslo skoro 20 godina, trebalo je ratovati i sanirati ratne traume...:cry:

Link to comment
16 hours ago, djordje geprat said:

imate li savet ako da skinem vosak koji mi je sa bora pokapao na karoseriju.

 

Ono crno, masno i lepljivo što ostane nekih 6 meseci kad se nalepnice ofrlje skinu sam lagano uklonio tek WDom. Malo poprskao krpu i odmah utrljao, ponovio nekoliko puta. Možeš da probaš, od WDa farbi ništa nije bilo btw.

Link to comment
9 hours ago, Arkadija said:

parada za nove oficire? Naravno uz gužvu u vidu rodbine, prijatelja i dokonih ljubitelja svega uniformisanog

 

Sutra je paradiranje, al' zbog korone nije u gradu, nego u kasarni na Banjici, bez rodbine, biće Vulin i državni vr'.

Avioni i heliši dakle ovog puta samo za nas sa Voždovca...

Link to comment
On 11.9.2020. at 10:18, SNARC said:

Nesto ne razumem..nije da te optuzujem..ali, zar nije neophodno da imaju neki razlog zasto su te digli..Sliku kao dokaz. Nisi isao u obracun sa njima ?

Ma kakvi covece, nije mi bilo ni do cega, popizdeo, sacekao ona 72 sata koliko PS dozvoljava da auto bude na njihovom placu, tek da barem toliko budem miran oko parkiranja, platio koliko treba i mrs u pizdu materinu...

Obracunavao sam se ja s njima nekoliko puta, par puta i pobedio, ali sve u svemu to su tolika govna sa sve sudskim organima da se coveku na kraju smuci da s njima ima posla...

Tamo negde krajem 80-ih su mi iz Majke Jevrosime odneli auto - moja krivica bez diskusije - i odnoseci ga uspeli da mu tokom voznje probuse rezervoar...

Dolazim na salter, ceka nas 20-ak, lik mi, kada sam dosao na red 'ladno saopstava da ne mogu da vozim auto jer je rezervoar probusen i gorivo iscurelo, ali zahteva da platim :isuse: 

Najradije se secam scene kada je u tom trenutku iz grupe ljudi koji su cekali da podignu auto kao i ja, njih najmanje 5 - 6 kao jedan pruzilo ruku sa vizitkartom i u glas reklo: tuzi ih, mi cemo dzabe da te zastupamo...

Advokati. :D 

Jedva sam ih naterao da svojim autom - paukom - odvezu auto kod mehanicara da ne moram da se drkam sa slepovanjem, opravku sam platio sam...

Link to comment

Povodom praznika "Dana srpskog jedinstva", sutra će najvažnije gradske ulice biti okićene sa 4 hiljade srpskih zastava, a Most na Adi, Brankov most, Palata Albanija, Dom Narodne skupštine i fontana na Slaviji biće osvetljeni u bojama srpske zastave, napisao je na svojoj Fejsbuk stranici zamenik gradonačelnika Goran Vesić.

 

“Beograd ponosno slavi sutrašnji Dan srpskog jedinstva”, objavio je on. On je naveo da će sve državne institucije i javni objekti biti okićeni srpskim zastavama, dok će sa fontane na Slaviji biti emitovane himne Republike Srbije i Republike Srpske.

 

--------------

Kakav sad "Dan srpskog jedinstva"? To mora Skupstina da usvoji, a ne da Vucic predlozi i da je to to.

 

 

Link to comment

 

12 minutes ago, Milosh76 said:

“Beograd ponosno slavi sutrašnji Dan srpskog jedinstva”, objavio je on. On je naveo da će sve državne institucije i javni objekti biti okićeni srpskim zastavama, dok će sa fontane na Slaviji biti emitovane himne Republike Srbije i Republike Srpske.

 

--------------

Kakav sad "Dan srpskog jedinstva"? To mora Skupstina da usvoji, a ne da Vucic predlozi i da je to to.

Sve to ima svoje... :sleep:

37 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

...можда најбоље да почнете да се припремате ментално на чињеницу да је ЦГ неодржива на дуги рок...

 

Operacija Trece oko... 

Link to comment

Večeras sam čekala na raskrsnici ulica Kneza Miloša i Nemanjine, ispred Vlade, kad su dvojica litijaša uključili karaoke i zapevali mi maltene na uho. Došlo mi da pretrčim na crveno za pešake.

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...