Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Lupeta Čičičić bez pokrića, voleo bih da mi objasni kako će blokirati stotine isprepletanih ulica koje međusobno povezuju teritorije opština.

Link to comment
Lupeta Čičičić bez pokrića, voleo bih da mi objasni kako će blokirati stotine isprepletanih ulica koje međusobno povezuju teritorije opština.
Pazi, to on samo ne može da iskontroliše, šta se sve priča na tim sastancima...
No meni zaista to "oklevanje" glavna karakteristika ovih na vlasti...
A u vezi ovog verovatno je neko rekao : Heeej pa imamo lako rešenje! Rampe na mostove! Eto rešenje!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Čekaj, ovo je blokada unutar svake od opština, a ne da se 10 beogradskih opština izoluju od ostatka?

Pa to je potpuni majndfak. Granice opština su obična administracija, ja sve kupujem na drugoj opštini koja mi je na pljuc od stana.

Link to comment
44 minutes ago, keitel said:

 Granice opština su obična administracija, ja sve kupujem na drugoj opštini koja mi je na pljuc od stana.

Tako je, najsnabdevenija samoposluga mi je na Vračaru, ane na Savskom vencu. :fur:

 

Link to comment
Quote

U obaveštenju od 23. marta, koje je potpisao Vesić, Grad Beograd naložio je svojim preduzećima:

„Sva plaćanja i obaveze prema državi, prema dobavljačima goriva, kao i plaćanje i nabavke svih dobara i usluga koje nisu na prioritetu prvog reda, odlažu se do daljneg“.

 

Ovaj dokument novinarima KRIK-a prosledila je beogradska privatna firma koja kaže da oni posle ovakve odluke, mogu samo da stave „katanac na vrata“.
„Plaćanja o kojima ovde pričamo su za usluge koje smo odradili pre 45 i 60 dana“, kažu oni, uz molbu da ostanu anonimni.

 

Link to comment
2 hours ago, Perodeformero said:

Lupeta Čičičić bez pokrića, voleo bih da mi objasni kako će blokirati stotine isprepletanih ulica koje međusobno povezuju teritorije opština.

koliko su ludi, uradiće najjednostavnije: omeđiti unutar kružnog puta, dunava i save.  što neko napisa, rampe na mostovima.

Link to comment

izlazice im ljudi koji ne treba da izlaze, jer ne mogu nikako da reshe nishta. knjizice im po 150k dok se ne nakupi. onda cemo videti kako cemo.

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

и где је?

 

u georgiju deza parna strana mali brojevi do prvog semafora desno. skola je novi bg, zgrada preko puta prema dunavu zemun. 

Edited by darling
Link to comment

zarko zrenjanin u nbg? meni logichno.

 

ta crta nekako ide od... jebigasad georgi deza (zaboravila sam ga potpuno), kroz sredinu blokova do retenzije, mada su ljudi uspevali da prijavljuju boravak prilichno proizvoljno. u g deza blize dunavu sam nekad verovala da sam u zemunu :D

Edited by gospa buba
Link to comment
9 hours ago, Ravanelli said:

Bilo je promena temperature, mozda temp slojevi opet prave sranje

 

temperaturna inverzija može da se desi samo kada nema vetra

tada vazduh ostaje "zarobljen" pri tlu, ovo sada nema i ne može nikako imati veze sa tim


video sam link na fb meteo srbija, kažu da je nebo mutno od peska, ali nije saharski, nego sa istoka, i da je to retka pojava
u svakom slučaju to se da proveriti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...