Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

u tom kraju ne postoji rec blok, mi iz tog dela novog beograd nemamo pojma sta znaci blok, raspoznavali smo se po ulicama. dosta kasno sam saznala da sam iz bloka 11 (a, b ili ce, zaboravila sam koji tacno). to mi je tad bilo neobicno i super fazon, al nepotreban za svakodnevni zivot i snalazenje. 

 

aeroinzenjering i sve iza njega je novi bg. sve ispred hotela jugoslavije do skole je zemun. skola i sve ispod nje je novi bg. soliter goce delceva 2 je zemun, dom zdravlja je novi beograd. tako da verovatno granica izbije iz g. deza u goce delceva, i ode levo. granica je izlomljena prava :D

 

Edited by darling
Link to comment

retenzija, to je tad bila druga planeta :)

 

verovatno nam se svet svodio na skolsku oblast, mi koji idemo u istu osnovnu, to su granice poznatog sveta. sve van toga nepoznata teritorija. 

Edited by darling
Link to comment
1 hour ago, darling said:

 

u georgiju deza

е?


 

 

која је то од новоименованих, стара комшинице

:happy:

Link to comment

Granica krece od porduzetka Ho Si Minove do Dunava, pa onda duz Edvarda Kardelja do Georgi Georgiu Deza, pa Klare Cetkin do Dzona Kenedija, pa Lenjinovim bulevarom do fabrike obuce, pa kroz Jerneja Kopitara (ne znam kako se zvala ranije i da li se uopste zvala), pa Ciganska rupa do Zelengorske, pa kroz rasadnik Zelengorskom do Autoputa Bratstva i Jedinstva, pa dalje pored autoputa (autoput je u Zemunu/Surcinu)

Link to comment
22 minutes ago, Delija67 said:

Granica krece od porduzetka Ho Si Minove do Dunava, pa onda duz Edvarda Kardelja do Georgi Georgiu Deza, pa Klare Cetkin do Dzona Kenedija, pa Lenjinovim bulevarom do fabrike obuce, pa kroz Jerneja Kopitara (ne znam kako se zvala ranije i da li se uopste zvala), pa Ciganska rupa do Zelengorske, pa kroz rasadnik Zelengorskom do Autoputa Bratstva i Jedinstva, pa dalje pored autoputa (autoput je u Zemunu/Surcinu)

замене је граница џ. кенедија

:ss1:

 

 

ту је ваљда била нека отимачина граница, цро-сло стајл, коме ће припадти хотел југославија. тако ми је објашњено, због ради пореза и осталих прихода

Link to comment

ништа,  браћо и сестре у ону шумицу прекопута сив-атм, пушке на рамена и да повратимо свету новобеоградску земљу

Link to comment

Kad budu proglasili opštine za države ja ću ostati na neprijateljskoj teritoriji. Prijavljen sam na Vračaru, živim na Savskom Vencu. Plašim se linča.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...