Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

"Sekretarijatu za javni prevoz izdata je naredba za smenjenje obima javnog gradskog prevoza na teritoriji grada Beograda od utorka, 17. marta 2020. godine i njegovo stavljanje na subotnji režim vožnje, uz ukidanje svih noćnih linija.

Tek sam jutros "skapirao", pa oni imaju brdo penzionera vozača i sad gledaju kako da sakriju to...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Vazduh je u toku protekle noći u većini srpskih gradova bio zagađen, i to u periodu kada je saobraćaj bio potpuno zaustavljen zbog policijskog časa, uvedenog kako bi se suzbilo širenje koronavirusa.

 

Količina PM10 i PM2.5 čestica, koje su okarakterisane kao najveći zagađivači vazduha, u toku protekle noći je bila iznad dozvoljenih vrednosti u Beogradu, Pančevu, Novom Sadu, Nišu, Valjevu, Užicu, Boru, Smederevu. A najveće zagađenje zabeleženo je u Subotici, gde je u ponoć količina PM10 čestica bila čak sedam puta veća od dozvoljene.

 

Dobro jutro. :dry:

Link to comment
On 19.3.2020. at 15:34, zorglub said:

Vazduh je u toku protekle noći u većini srpskih gradova bio zagađen, i to u periodu kada je saobraćaj bio potpuno zaustavljen zbog policijskog časa, uvedenog kako bi se suzbilo širenje koronavirusa.

 

Količina PM10 i PM2.5 čestica, koje su okarakterisane kao najveći zagađivači vazduha, u toku protekle noći je bila iznad dozvoljenih vrednosti u Beogradu, Pančevu, Novom Sadu, Nišu, Valjevu, Užicu, Boru, Smederevu. A najveće zagađenje zabeleženo je u Subotici, gde je u ponoć količina PM10 čestica bila čak sedam puta veća od dozvoljene.

 

Dobro jutro. :dry:

 

Screenshot_20200321-063959_Facebook.thumb.jpg.6d1290b64d1e04a092b6626adc236285.jpg

Link to comment
On 9.3.2020. at 23:05, djordje geprat said:

juče sam se vozio utobusom po tramvajskom elu požeške. koje je tor truckanje bilo. kada sam izašao da promenim bus, bacih pogled na taj raspali beton oko šina. koje godine je to rađeno?

 

što se monstruozno spomenika tiče: prvo, ja sam mislio da je sa onim ruskim carem u kralja milana dostignut plafon što se tiče "monumentalnosti".

drugo, onaj brkati arhitekta je pre neki dan objašnjavao na N1 da su rekonstukcije ono kod konja trga i ovog dole bacanje para odnosno sviranje qrcu jer su ispod trgova predviđene metro stanice na trasi linije "od nigde do nigde". kod časnog kneza na 27 metara dubine, kod ovog drugog 20 metara pod zemljom. i da će to nanovo da se raskopava jednom (nadam se nikad). ili, možda zbog toga sada kopaju veliku i duboku rupu?

2009., kad je bio Eurobasket sa Dudom. I ploče na trotoaru se klate, pola ih poispadalo i razglavilo se. Srediće se to kad budu pravili metro :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...