Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

5 hours ago, Arkadija said:

To što zamišljaju za Kralja Milana je zato da bi se težište sa "starog" centra Beograda prebacilo na ovu novu monstuoznost što grade kod Zabranjenog grada. U njihovom ludilu ima sistema, na žalost.

 

Koju monstruoznost?

 

 

Link to comment

ja ne mogu da verujem, i posle kad im budu zvali spomenik kod kinder jajeta, onda jao, neposhtovanje. nekom je bilo dosta da ima konja. ovde samo pingvini fale :rolf:

sent from bubamoto

Link to comment

Trebalo je tako da bude, ali su se predomislili pa ce  stajati u preseku osa Nemanjine i Savske. Naravno i to treba uzeti sa rezervom, oni planove menjaju na dnevnom nivou.

Link to comment
13 hours ago, francuski sobar said:

Gde su uopšte sad dolazni peroni kad je ona dolazna stanica srušena? Trebo sam neki paket da dočekam, pitam taksiste ne znaju, odem na sajt da vidim bar red vožnje, sajt izgleda ne radi odavno, nađem neki info telefon niko se ne javlja, kažem ja familiji da ne šalju ništa.

 

 

Ne znam odakle treba da ti stigne paket, ali do pre izvesnog vremena su svi autobusi koji dolaze auto putem iz smera Niša stajali na onoj stanici gde se od početka Ustaničke izlazi na auto put (blizu Franša). Pošto se tu stvarala neopisiva gužva pomerili su ih jednu stanicu ranije (između MUP Voždovac i DZ Voždovac u Krivolačkoj). Par puta sam čekao pakete iz Kragujevca i svi autobusi koji dolaze odozdo su tu stajali.

Link to comment

Ja sam video neku varijantu gde je spomenik desno...
No naravno, "render ne obavezuje"...
A i pitanje je šta su oni namenili za zgradu, šta će bude unutri...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
16 hours ago, francuski sobar said:

Gde su uopšte sad dolazni peroni kad je ona dolazna stanica srušena? Trebo sam neki paket da dočekam, pitam taksiste ne znaju, odem na sajt da vidim bar red vožnje, sajt izgleda ne radi odavno, nađem neki info telefon niko se ne javlja, kažem ja familiji da ne šalju ništa.

Baš pitao ja par strana ranije. Izgleda su opet sagradili novi dolazni peron na staroj stanici.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...