Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Tu bi trebalo, navodno, da presele muzej Nikole Tesle...
navodno. verovatnije kafana nikola tesla. najbolje da njima treba muzej u zabranjenom gradu.

sent from bubamoto

Link to comment
4 hours ago, kr en said:

ja nisam odavde:) ali, pogledao sam sad na live kameru naxi.rs /železnička stanica, i tamo gde prave jamu, tamo će da stoji veliki spomenik ;)


Auu.. How to unsee this :wacko:

 

B772284-B-FC16-4-AF1-B92-A-A6-DFF6-B77-E  
 

Link to comment

Natakariće ga na silu pa kako ispadne...:isuse:

Nabijem ih .... govna radikalska (a i ostala)

A smejao sam se u Skopju svojevremeno...očigledno preuranjeno.

Edited by Barti66
Link to comment

Jao, jel se sećate koliko im je trebalo da završe samo jedan smer šina u bulevaru oslobođenja, cela večnost, dok iskopaju , pa dok uliju beton, pa dok se to osuši, pa onda nešto vare danima, pa onda postave šine, pa opet vare, pa kontaktna mreža, to su stubovi , to su žice. Ne može to za 25 dana.

Link to comment

juče sam se vozio utobusom po tramvajskom elu požeške. koje je tor truckanje bilo. kada sam izašao da promenim bus, bacih pogled na taj raspali beton oko šina. koje godine je to rađeno?

 

što se monstruozno spomenika tiče: prvo, ja sam mislio da je sa onim ruskim carem u kralja milana dostignut plafon što se tiče "monumentalnosti".

drugo, onaj brkati arhitekta je pre neki dan objašnjavao na N1 da su rekonstukcije ono kod konja trga i ovog dole bacanje para odnosno sviranje qrcu jer su ispod trgova predviđene metro stanice na trasi linije "od nigde do nigde". kod časnog kneza na 27 metara dubine, kod ovog drugog 20 metara pod zemljom. i da će to nanovo da se raskopava jednom (nadam se nikad). ili, možda zbog toga sada kopaju veliku i duboku rupu?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...