Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Sad, ovo je esencijalno za beogradsku temu, svakako :D

Mrski lanac supermarketa je izbacio novu generaciju zaista mladog kupusa po ceni 79,99, i ovaj je kupastog oblika, kao što sam naučen juče. (mator, a nikad nisam primetio:mellow:)

Link to comment

Šta se dešava na Slaviji? Sva moguća vozila komunalnih prduzeća su se poređala u krug. Sigurno ih ima preko 50.

Edited by Arkadija
Link to comment

Sad se povećao broj autobusa. Otišli su pauci i manja vozila za đubre. Pustili su Krug od EKV, čini mi se 2 puta. 

 

Možda će da nas , neposlušne, strpaju u te autobuse i odvezu, negde........:ph34r::ph34r::ph34r:

Link to comment

Još jedna genijalna Vesićeva ideja. :huh:

Quote

U ponedeljak, 20. aprila u 18 sati, Željko Joksimović će održati koncert ispred Skupštine grada. To će biti prvi koncert u seriji koncerata koji se održava u akciji „Beograd pobeđuje“ . Ovakvi koncerti održavaće se svakog ponedeljka, srede i petka od 18 sati. RTS će na svom Drugom programu ekskluzivno prenositi ovaj i sve buduće koncerte. 

Ovo je projekat koji rade grad Beograd i RTS, i kako je istakao Goran Vesić, grad Beograd se zahvaljuje Željku Joksimoviću.

„Ovim koncertom šalje se snažna poruka iz Beograda, da je naš grad solidaran sa drugim zemljama sveta, da brinemo jedni o drugima i da ćemo pobediti epidemiju", rekao je Goran Vesić, zamenik gradonačelnika Beograda.

Željko će biti sam na sceni, jer se poštuju sve medicinske preporuke. Po tome će ovaj koncert i biti jedinstven.

 

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...