Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Jel mozete da preporucite neko mesta za setnju maks 15km daleko od Bg-a? 

Bojčinska šuma?

 

Malo dalje ali...

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment

Степин луг илити Титов гај, како ко преферира. Готово увек је потпуно празан, а практично је у граду и лако се стиже до њега.

Link to comment
Mislim da gradjani vec duze vreme ne daju da im uniste park i da tu grade ne znam ni ja sta.Medjutim ovi pokusali na kvarno da grade.
Pa to, bilo svega...
Govedo investitor slso o batinaše na građane



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Председник Скупштине Града Београда Никола Никодијевић изјавио данас да јавни градски превоз функционише и после 20 сати, али само за људе који имају радну обавезу у трећој смени, уз дозволе за кретање.

– Потребно је време да се организује свака врста посла у новонасталим околностима. Kада будемо потписали уговоре за раднике „Градске чистоће” и других комуналних предузећа у којима постоји трећа смена, онда ћемо организовати посебан превоз за њих и укинути градски саобраћај после 20 сати. Како бисмо отклонили све неодумице, требало би нагласити да током полицијског часа није дозвољено кретање аутомобилом кроз град, што важи и за такси возила. Забрањен је сваки излазак из стамбених објеката. Уколико буде нових мера, све услове рада и живота у Београду ћемо прилагодити тим мерама – истакао је Никодијевић за ТВ Пинк.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Ljudi jel ima tog jebenog gradskog ili nema. Ujutru radim od 07.30 auto ostao u kvaru u drugom gradu pa da vidim kako ću do posla?
Pa zato sam i postovao... Oni budalesaju...
Ne razumem, nema preko dana ali noću ćemo da obezbedimo...




... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Quote

GSP Beograd je za sada objavio trasu i polaske jedne vanredne linije. U pitanju je linija L13, koja će saobraćati od Zemuna (Novi grad) do Bloka 44, a stajališta će joj biti Kupreška – Krajiška – Jakšićeva – Slovenska – Geteova – Atanasija Pulje – Hercegovačka – Rada Končara – Ugrinovačka – Novogradska – Cara Dušana – Trga Branka Radičevića – Glavna – Avijatičarski trg – Nikolaja Ostroskog – 22. oktobra – Vrtlarska – Ivićeva – Tošin bunar – Zemunska – Vojvođanska – Dr Ivana Ribara – Jurija Gagarina – Nehruova – Blok 44.

Polasci iz Zemuna će biti od 5.30 do 8.00 na svakih 15 minuta, a onda od 17.30 do 20.00, takođe na svakih četvrt časa. Ista satnica biće i sa polascima iz Bloka 44.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...