Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Just now, braca said:

ovo ko onaj vic kad tip ide ulicom i kopa rov, a iza njega drugi koji zatrpava...

nema trećeg, ovi kopaju za bežičnu vezu

 

 

Link to comment
56 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ovo danas video u palmira toljatija, i nisam mogao da verujem

 

sve vreme sam pokušao da nekako racionalizujem viđeno

Ne vredi racionalizovati iracionalno. To su sve imbecili, osim kad treba nešto da ukradu.

Kod nas su letos svakodnevno polivali ulice, i sad zamisli na onu jaru kad krene vlaga od isparavanja, ne možeš disati.

Link to comment

Tjah...nemam pojma. No, pretpostavljam da je pranje ulica po kiši ravno regulisanju saobraćaja kod Orlovačkog groblja u sred avgusta - znaš da je taj nesrećnik tu po kazni. Tako i ovde, neki razlog osim kretenizma mora da postoji.

Link to comment
On 4.3.2020. at 12:48, mareeee said:

 

 

Moramo da budemo realni, ovo nije izmišljeno za vreme sns-a, postoji ova praksa od davnina. Još u Titovo doba, prali su ulice po kiši.

Link to comment

Ja jednom kad sam ih pitao što ovo rade, oni mi rekli:
Ne nije ovo pranje, juče su kosili pa mi spiramo lišće i travu sa asfalta...
To su te inovacije, koje naš narod ima...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
9 hours ago, Frank Pembleton said:

Ja jednom kad sam ih pitao što ovo rade, oni mi rekli:
Ne nije ovo pranje, juče su kosili pa mi spiramo lišće i travu sa asfalta...
To su te inovacije, koje naš narod ima...



... Shiit has hit the fan...
 

pa gde spiraju, da zachepe kanalizaciju? :unsure:

Link to comment

citam da je rijeka danas podigla spomenik gagarinu, pa se setila da je ovde bio jedan smesni pokusaj, onaj gagarin s malom glavom, koji je odmah uklonjen. sta je bilo posle s njim, jesu naduvali glavu na odgovarajucu velicinu, zna neko?

Link to comment
Just now, darling said:

citam da je rijeka danas podigla spomenik gagarinu, pa se setila da je ovde bio jedan smesni pokusaj, onaj gagarin s malom glavom, koji je odmah uklonjen. sta je bilo posle s njim, jesu naduvali glavu na odgovarajucu velicinu, zna neko?

odneli u zaborav.

 

Link to comment
citam da je rijeka danas podigla spomenik gagarinu, pa se setila da je ovde bio jedan smesni pokusaj, onaj gagarin s malom glavom, koji je odmah uklonjen. sta je bilo posle s njim, jesu naduvali glavu na odgovarajucu velicinu, zna neko?
Prolazio ja pre dva dana i baš se setio i pogledam ono nema ničega više tamo...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Apsolutno izbegavajte tzv. Savski trg. Nisu raskopati samo okretnicu, nego ogradili i veliki deo druge strane Nemanjine. Ne znam kako misle da ljudi uopšte stižu do BAS, ono je bruka čak i za njihove standarde, gaca se unaokolo kroz baruštine i blato i preko nekakvih dasaka. Iz centra grada ss do tamo može stići samo pešice. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...