Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Lepo, lepo..sad ce Beogradjani bar mirnije da spavaju, nakon talasa migrantskog nasilja i hiljada slucajeva istog.

 

Ovo su sve neki komunalna wannabe likovi..dobismo nezvanicni regrutni centar i za to cudo.

Link to comment

Ma ovo je klasična "inicijacija i regrutacija", levijatani, vacići i ostali tako uvlače ljude u "sistem".
Kod nekih je to "želja da se bude koristan", neki nalaze smisao postojanja u tome, to je isto kao i navijači i sve to...
E naravno na državi je da to oštro zaustavi, naravno ako i sama nije učestvovala u kreiranju svega ovoga...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Misljenja sam da drzava aktivno učestvuje u stvaranju ovih grupacija, inače bi ih vrlo efikasno suzbila. 

Ono što me zanima koja je motivacija službe da radi ovo, pošto je zvanična politika države dijametralno suprotna

Edited by Filozof manijak
Link to comment

To je bar jednostavno. Država bi htela i zvanično ovako ali ne može jer je banana i polukolonija. Onda se naprave raznorazni pokreti i inicijative, da se makar na nekom nivou sprovede ta wannabe politika koja ne ide na najvišem nivou jer ne daju Metju i Angela.

Link to comment
21 hours ago, James Marshall said:

Ko su simpatični dječaci, Prebijatan ili se oni bave samo domaćim smetalima™?

 

Vacićevi dečaci..on je odavno, pre nekih možda 6 meseci najavio formiranje "Narodnih patrola".

Link to comment
12 hours ago, Filozof manijak said:

Misljenja sam da drzava aktivno učestvuje u stvaranju ovih grupacija, inače bi ih vrlo efikasno suzbila. 

Ono što me zanima koja je motivacija službe da radi ovo, pošto je zvanična politika države dijametralno suprotna

 

Drzava to i organizuje siguran sam.

Link to comment

Tako izgleda jer su konačno počeli sa demontažom klizališta. Nakupilo se štroke ispod te skalamerije. Saće to oni da malo plaknu i da počnu da smišljaju koju drugu zanimaciju da postave na isto mesto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...