Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Što su posekli na Košutnjaku par desetima ari između onog kluba i Topčiderskog groblja zna li ko?
Nije mi bilo dobro kad sam video ono.
To je valjda ono što su ih građani vijali i pokušavali da zaustave seču...
Strašno je to što rade, nemam reči..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

On je najavio da će Beograd ove godine uložiti skoro 20 miliona evra u realizaciju aplikacija za "pametan grad".

"Jedna od prvih biće aplikacija za sadnju drveća, koju ćemo predstaviti tokom marta meseca, a aplikacija koja će takođe biti brzo dostupna građanima je da će moći tokom šetnje gradom na različitim mestima da se sami uvere kakva je zagađenost vazduha, na osnovu novih mernih aparata koje ćemo postaviti", kazao je Vesić.

 
Evo jednog od odgovora što su posekli silno drveće po Bg-u. Zbog aplikacije!
Mislim da je ključno ovo:

"aplikacija koja će takođe biti brzo dostupna građanima je da će moći tokom šetnje gradom na različitim mestima da se sami uvere kakva je zagađenost vazduha, na osnovu novih mernih aparata koje ćemo postaviti"

Dvaput ništa je ništa crva nije ni bilo!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Seku drveće zbog aplikacije koja pokazuje zagađenost vazduha? :blink:

Jbt, da li sam ja lud kad pročitam ovaj odgovor i vidim totalni nonsens i paradoks

bio je vesić u nekoj emisiji gde je najavio da će zasaditi milione stabala a kad ga je novinarka pitala gde, samo što nije rekao - pa prvo moramo sve da posečemo da bi bilo mesta.

Link to comment
2 minutes ago, slepa živana said:

bio je vesić u nekoj emisiji gde je najavio da će zasaditi milione stabala a kad ga je novinarka pitala gde, samo što nije rekao - pa prvo moramo sve da posečemo da bi bilo mesta.

ima dakle definitivno taj neki tehnoloshki razlog shto njima odgovaraju te bonsai pritke umesto ozbiljnog drveca, zajebano je jedino shto moraju da seku i shto razlika odmah biva upadljivo ochigledna. da li ce da nas slikavaju i/ili nadziru ili prosto oslobadjaju sebi teritorije za kasnije, nije na kraju ni bitno. naci ce nekog hortikulturnjaka da objasni zashto je kishobran kroshnja visine 2 metra i velichine... kishobrana, 1 svecki trend u parizu. ovde za svako sranje postoji struchnjak koji ce da stavi potpis. sve potencijalni trovachi i chuvari logora. ko bi reko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...