Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Obe varijante podrazumevaju izmeštanje Starog mosta. 

Prva je nakazna do besmisla. 

Druga služi čemu?

 

Znači, glasali ili ne Stari most više nikada neće biti tu gde je sada.

Link to comment
19 hours ago, Skyhighatrist said:

Anketa o budućnosti starog mosta (obavezna registracija)

govnari govnarski.

gde je opcija da most ostaje tu gde jeste?

 

 

edit. od svih mostova u beogradu najviše volim taj most. rođena sam i prvih 5 godina života provela na starom sajmištu. uopšte ne mogu da zamislim beograd bez starog mosta.

 

 

 

Link to comment
govnari govnarski.
gde je opcija da most ostaje tu gde jeste?
bukvalno ceo SNS treba pobiti i to da čovek ne trepne. 
 
edit. od svih mostova u beogradu najviše volim taj most. rođena sam i prvih 5 godina života provela na starom sajmištu. uopšte ne mogu da zamislim beograd bez starog mosta.
 
 
 
Pa zato što on smeta pogledima uglednih i estetski prefinjenih stanovnika BnV...
I dakle mora da leti odatle!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
11 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa zato što on smeta pogledima uglednih i estetski prefinjenih stanovnika BnV...
I dakle mora da leti odatle!

 

izgleda ovi đilasovi nešto organizuju.

idem tamo u nedelju.

Link to comment

Gle čuda, baš kad neko sprema akciju odbrane Starog mosta, ovi rešilj da ga krpe. Tako da će za vikend biti izmesten grafski saobračaj. Tramvajj preko mosta na Adi, a busevi preko Brankovog mosta.

Link to comment
5 hours ago, Svarog said:

nije da je više bitno nabrajati još jedan primer, ali...

juče mi majka dolazi u Beograd autobusom. ima sa sobom veliki putni kofer i manju torbu. realno joj je teško da se sama u sred dana prebaci do nas tramvajem. hoće taksijem.

ne znam tačno koliko tih taksista je bilo, ali svaki joj je rekao drugu fiksnu cenu (autobuska stanica -> blok 23) i nakon njenog pitanja o taksimetru odgovorio da neće paliti taksimetar. cene koje su tražili su varirale, od 4000 rsd do 2000 rsd. na kraju je jedan pristao i spustio na 1500 rsd. i pri tome sve vreme gunđao glasno zbog kofera. ni jedan jedini vozač na stanici nije želeo da vozi na taksimetar!!! 1500 rsd!!! pa jbt, to nije ni 500 u regularnim okolnostima. i ne pale taksimetar!!! koja govna.

 

Zato sam ja staramajci instalirao CarGo i sad ko gospoja dolazi kuci.

Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

 

Zato sam ja staramajci instalirao CarGo i sad ko gospoja dolazi kuci.

+1

to je jedino bitno a ne nemoj da sednes u taxi tu, tu i tu a onda ako imas srece ukljuci ce taximetar. pa ako je rano ujutro mozda ces imati srece da te ne oderu. previse je to neprijatnosti koje traju preko 30 godina. stalno treba da si nakurcen i oprezan sa bgd taxistima i zato CarGo. pa ako tu placa neki neduzan taxista neka napravi svoje udruzenje gde svega ovog nece biti pa da se sa mirom vozimo sa njima. ne mozemo sad zato sto je nesha taxista normalan i deo 5 posto svih taxista u srbiji da podrzimo onu 95 posto bezkrupuloznu bandu. maltene preko 35 godina uvek sa taxistima bgda neko nadjebavanje, rasprave i slicno. koji ce mi to?

 

Link to comment
3 hours ago, bradilko said:

ne mozemo sad zato sto je nesha taxista normalan i deo 5 posto svih taxista u srbiji da podrzimo onu 95 posto...

 

 

Ovo je poenta.

A ovo ludisti, Viber-poštar analogija, tehnološka revolucija, itd su samo marketinška sranja prekopirana od već ppolumrtvog ubera..

Link to comment
5 hours ago, bradilko said:

neka napravi svoje udruzenje gde svega ovog nece biti pa da se sa mirom vozimo sa njima. ne mozemo sad zato sto je nesha taxista normalan i deo 5 posto svih taxista u srbiji da podrzimo onu 95 posto bezkrupuloznu bandu.

To udruženje bi nestalo pre nego što bi bilo napravljeno. 5 dana po pola naslovne u kuriru i ćao.

I nema 95% bande nego mnogo manje ali su bučni i nikad jači

Link to comment
19 hours ago, Svarog said:

nije da je više bitno nabrajati još jedan primer, ali...

juče mi majka dolazi u Beograd autobusom. ima sa sobom veliki putni kofer i manju torbu. realno joj je teško da se sama u sred dana prebaci do nas tramvajem. hoće taksijem.

ne znam tačno koliko tih taksista je bilo, ali svaki joj je rekao drugu fiksnu cenu (autobuska stanica -> blok 23) i nakon njenog pitanja o taksimetru odgovorio da neće paliti taksimetar. cene koje su tražili su varirale, od 4000 rsd do 2000 rsd. na kraju je jedan pristao i spustio na 1500 rsd. i pri tome sve vreme gunđao glasno zbog kofera. ni jedan jedini vozač na stanici nije želeo da vozi na taksimetar!!! 1500 rsd!!! pa jbt, to nije ni 500 u regularnim okolnostima. i ne pale taksimetar!!! koja govna.

 

Zato je Car:GO brate strašan i pokazatelj da živimo u banana državi

Link to comment

Sinoć sleteo i uzeo taksi na pultu. Ljudi koji tamo rade bili maksimalno ljubazni i iscimali se da pronađu kolika je cena do moje vukojebine. Dvoumili se pošto sam negde na granici i iako sam rekao da slobodno stave višu, stavili nižu. Taksista je u startu primetio da je malo, pa sam mu rekao da naplati koliko želi. Na kraju me taksi posle ponoći izašao možda sto din više nego što mi taksimetar otkuca u toku dana. Stvarno sam zadovoljan, ne ulazeći u sve što se dešavalo u vezi sa taksistima.

 

Ali vazduh, ljudi.

 

Sa jednog na drugi kraj grada nije metra bilo bez smoga. Ovo nikad nisam video. Naravno, čim sam došao gajbi, odmah morao uzeti sprej za astmu. Koji inače ne koristim. Jutros na aplikaciji vidim debelo crveni alarm, skoro pa maksimum, 182 od 200. Ne sme se napolje bez maske.

Ne znam ljudi. Bukvalno sam sablaznut kao nikad do sada. Ne znam koja je šansa da većina dece nema ozbiljne posledice od svega ovoga. A još nije počela sezona loženja na ugalj i stare gume.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...