Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 minute ago, hazard said:

 

:ajde:

 

Zasto car:go u Svajcarskoj postuje zakon i zove se taxi, a u Srbiji nadlezne institucije proglasavaju nenadleznim, voze bez dozvola?

Link to comment
Just now, hazard said:

 

A je l zafalila taksistima dlaka sa glave? Je li bilo ikakve reakcije, osim ljutnje...i nisu li na kraju dobili šta su hteli, od vlasti?

 

I zar na PPP ne postoji isti takav jednoglasan zaključak da je Vesić govno koje treba streljati?

 

Ne razumem stvarno šta hoćeš da kažeš. PPP je pizdeo na taksiste koliko i na sve ostalo, a generalno ljudi su trpeli taksiste koliko i sve ostalo.

 

Iskonstruisao si nešto nepostojeće

zar nisu poslednji dan protesta pocele tuce sa taksistima na savskom trgu?

relativno skoro kad je bilo ono sranje na staroj planini i ti ljudi su isli kod gospodara po resenje

pa reakcije nisu bile kao kad taksisti rade to isto

nisam mentol, uvidjam razliku izmedju prosecnog bg taksiste i stanovnika stare planine

 samo po ko zna koji put nije problem u taksistima, oni su posledica i samo (mali) deo veceg problema

nesrazmeran je bes javnosti/ppp u odnosu na njihovu stvarnu ulogu

Link to comment
1 minute ago, Venom said:

 

Zasto car:go u Svajcarskoj postuje zakon i zove se taxi, a u Srbiji nadlezne institucije proglasavaju nenadleznim, voze bez dozvola?

u Americi se Uber zove Uber, Lyft se zove Lyft, u zivotu ne bih usao u so called taksi.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

zar nisu poslednji dan protesta pocele tuce sa taksistima na savskom trgu?

 

 

Dva tri tipa koji bi da se tuku s taksistima vs. meseci protesta protiv vlasti

 

pbg zakljucuje: ljude pogadjaju vise taksisti nego Vesic :D alal ti vera

Link to comment
1 minute ago, hazard said:

 

Dva tri tipa koji bi da se tuku s taksistima vs. meseci protesta protiv vlasti

 

pbg zakljucuje: ljude pogadjaju vise taksisti nego Vesic :D alal ti vera

ne glupiraj se

 

vesic blokira mesecima trg republike, dobijemo sta?

taksisti nedelju (dve? ) krenu fizicki obracuni

 

jebe mi se za taksiste, ali prilicno smara generalizacija, a jos i vise to sto mi se cini da glodjemo kosku bacenu od strane vlasti i bes usmeravamo na pogresnu stranu

bukvalno i da stoji svako slovo ovde napisano, opet je za to odgovorna vlast, a ne neki zika kvacilo iz kaludjerice

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

ne glupiraj se

 

vesic blokira mesecima trg republike, dobijemo sta?

taksisti nedelju (dve? ) krenu fizicki obracuni

 

jebe mi se za taksiste, ali prilicno smara generalizacija, a jos i vise to sto mi se cini da glodjemo kosku bacenu od strane vlasti i bes usmeravamo na pogresnu stranu

bukvalno i da stoji svako slovo ovde napisano, opet je za to odgovorna vlast, a ne neki zika kvacilo iz kaludjerice

 

Pa ti se ne glupiraj, brate

 

Kakvi fizicki obracuni, koliko ih je bilo? Dva? U situaciji kada je grad blokiran zapravo mnogo gore nego radovima.

 

Eno i Bastac sa ekipom je blokirao radove na Trgu Republike.

 

Potpuno si preuvelicao stvar i povukao bezveznu paralelu

Edited by hazard
Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

halo taksi od juče

 

dvema holanđankama od aerodroma do zelenog venca tražio 6k, one pripretile murijom i platile 2k

 

tražnja i ponuda, tržište transporta u bgd

Al kako je moguće da ljudi i dalje nasedaju na te fore? Već godinama imaš na aerodromu onaj šalter za taksi, uzmes vaucer, cena zavisi od dela grada u koji ideš, i to je to, sedaš u prvi koji je na redu, nema šta taksista da ti traži ne znam kolko para, piše na vaučeru cena i aj zdravo. Stvarno ne mogu da verujem da još ima debila koji prihvate da se voze s onim divljacima što se šetaju po dolascima i cimaju ljude u pola glasa taksi taksi. Takve i treba da deru, ko ih jebe. 

Link to comment

@hazard

mozda i samo jedan, ali je bilo jasno da se krecemo ka eskalaciji

da su protesti potrajali jos koji dan bilo bi vise sukoba

 

i bilo bi jako lepo kad bi beogradjani uvek na taj nacin odgovarali kad im neko blokira grad

samo sto nije tako

sns tortura traje godinama

i imamo efekat skuvane zabe

od sutra da dozvole kretanje gradom samo 2 staa dnevno jedina posledica bi bio da gori tviter

Link to comment
1 minute ago, palikaris said:

Al kako je moguće da ljudi i dalje nasedaju na te fore? Već godinama imaš na aerodromu onaj šalter za taksi, uzmes vaucer, cena zavisi od dela grada u koji ideš, i to je to, sedaš u prvi koji je na redu, nema šta taksista da ti traži ne znam kolko para, piše na vaučeru cena i aj zdravo. Stvarno ne mogu da verujem da još ima debila koji prihvate da se voze s onim divljacima što se šetaju po dolascima i cimaju ljude u pola glasa taksi taksi. Takve i treba da deru, ko ih jebe. 

 

Ne mogu da verujem sta citam   :frust:

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

@hazard

mozda i samo jedan, ali je bilo jasno da se krecemo ka eskalaciji

da su protesti potrajali jos koji dan bilo bi vise sukoba

 

i bilo bi jako lepo kad bi beogradjani uvek na taj nacin odgovarali kad im neko blokira grad

samo sto nije tako

sns tortura traje godinama

i imamo efekat skuvane zabe

od sutra da dozvole kretanje gradom samo 2 staa dnevno jedina posledica bi bio da gori tviter

 

Ja stvarno ne znam o cemu ti. Ono sto je radila vlast je izvelo hiljade, u jednom trenutku desetine hiljada ljude na ulice koji su jasno iskazivali svoje nezadovoljstvo.

 

I sada je to tebi ,,skuvana zaba" u odnosu na dva-tri lika koja su htela da se biju sa taksistima??

 

Ne znam vise sta da kazem stvarno

Link to comment
4 minutes ago, palikaris said:

Al kako je moguće da ljudi i dalje nasedaju na te fore? Već godinama imaš na aerodromu onaj šalter za taksi, uzmes vaucer, cena zavisi od dela grada u koji ideš, i to je to, sedaš u prvi koji je na redu, nema šta taksista da ti traži ne znam kolko para, piše na vaučeru cena i aj zdravo. Stvarno ne mogu da verujem da još ima debila koji prihvate da se voze s onim divljacima što se šetaju po dolascima i cimaju ljude u pola glasa taksi taksi. Takve i treba da deru, ko ih jebe. 

kakva jebena budalastina od posta

Link to comment
2 minutes ago, hazard said:

 

Ja stvarno ne znam o cemu ti. Ono sto je radila vlast je izvelo hiljade, u jednom trenutku desetine hiljada ljude na ulice koji su jasno iskazivali svoje nezadovoljstvo.

 

I sada je to tebi ,,skuvana zaba" u odnosu na dva-tri lika koja su htela da se biju sa taksistima??

 

Ne znam vise sta da kazem stvarno

ma jebali smo im milu majku kako smo iskazali nezadovoljstvo

i nije to prestalo

teror vlasti je sve veci

 

priznali ili ne, pojeli smo jos jedno govno iz bebine kuhinje

ovo je kao kad se uhvati lopov taksista sa kanisterom nafte u svercu, a cisterne prolaze bez da ih iko pogleda

i onda ekipa koja ceka u redu ispred pumpe pljuje po taksisti

Link to comment
1 minute ago, lo zingaro said:

 

Ma nista krive holandzanke, trebalo ih i silovati pride.

Aj ne seri. Te prevare sa taksijem postoje na orgomnom broju aerodroma u svetu, al samo budale prihvataju da se voze s nekim likom koji se smuca po aerodromu i cima ljude jel vam treba taksi. Takve po difoltu odjebavas gde god da putujes. Osnovna stvar pre putovanja bilo gde je da odes na net i pogledas kako da dodjes od aerodroma do grada, i uvek ti pise da se pazis divljih taksista i kako da uzmes legalan taksi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...