Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

4 hours ago, hazard said:

 

:lol:

 

Ti očigledno ne znaš ništa o GSPu i raznim načinima na koji se izvlače pare preko istog. Čuj ne može se uzeti ćar, pa ova vlast (i mnoge druge unazad) svaku državnu službu ili preduzeće gleda isključivo kao nešto što služi za uzimanje ćara.

U odnosu na Car - go GSP je suva drenovina. Nije tako bilo pre recimo dve godine, ali sad jeste. 

Link to comment
6 minutes ago, nesha taxista said:

Da, prava radnika se gaze uveliko i ti se slažeš da tako treba da bude?

Za Vučića se slažem, kao i svi taksisti koje znam. 

 

Ti si prvo rekao da ce od taksista gazenje prava poceti, ja i jos nekoliko forumasa te ispravili i uputili na realnost da se prava gaze uveliko, i ti mene sada pitas da li ja smatram da tako treba da bude? Jel tebi ovo lici na logican niz rasudjivanja? 

Kako se to svi taksisti slazu oko vucica, onaj predsednik udruzenja mu se iz sve snage zahvaljivao na tim najverovatnije praznim obecanjima.

Nesto propustam?

Link to comment

Za onaj Tošin Bunar...

ЈАВНА СЕДНИЦА Комисије за планове Скупштине града Београда, одржаће се у згради Градске управе града Београда, у Улици Краљице Марије бр. 1 (сала на 20. спрату), 24. октобра 2019. године, у 13 часова. У току јавне седнице, сва присутна физичка и правна лица која су поднела примедбе у вези са Нацртом плана у писаном облику, могу образложити примедбе пред Комисијом за планове Скупштине града Београда.

[https://www.beograd.rs/cir/gradski-oglasi-konkursi-i-tenderi/1763539-javni-uvid-u-nacrt-pdr-za-deo-podrucja-zapadno-od-ulice-tosin-bunar-do-ulice-marije-bursac-gradske-opstine-zemun-i-novi-beograd/](https://www.beograd.rs/cir/gradski-oglasi-konkursi-i-tenderi/1763539-javni-uvid-u-nacrt-pdr-za-deo-podrucja-zapadno-od-ulice-tosin-bunar-do-ulice-marije-bursac-gradske-opstine-zemun-i-novi-beograd/)



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
22 hours ago, Leia said:

 

Ti si prvo rekao da ce od taksista gazenje prava poceti, ja i jos nekoliko forumasa te ispravili i uputili na realnost da se prava gaze uveliko, i ti mene sada pitas da li ja smatram da tako treba da bude? Jel tebi ovo lici na logican niz rasudjivanja? 

Kako se to svi taksisti slazu oko vucica, onaj predsednik udruzenja mu se iz sve snage zahvaljivao na tim najverovatnije praznim obecanjima.

Nesto propustam?

Da li zaista nisi shvatila o čemu pišem ili se samo praviš? Masovan rad na crno i pokušaj legalizovanja istog je doslovno počeo od taksista i to je doveo Vuk Guberinić (Car - go), a ostali vidovi zloupotrebe prava zaposlenih su postojali i pre. Dok se na kršenje raznih prava svega i svakoga na forumima i društvenim mrežama diže kuka i motika,  u ovom slučaju ne samo da se to ne osuđuje nego se takav rad otvoreno podržava. Znači postalo je ne nebitno da li se nečija prava krše nego je samo važno da li ćemo zahvaljujući tome uštedeti koji dinar. Ako hoćemo onda nema veze. 

Link to comment
1 hour ago, nesha taxista said:

Da li zaista nisi shvatila o čemu pišem ili se samo praviš? Masovan rad na crno i pokušaj legalizovanja istog je doslovno počeo od taksista i to je doveo Vuk Guberinić (Car - go), a ostali vidovi zloupotrebe prava zaposlenih su postojali i pre. Dok se na kršenje raznih prava svega i svakoga na forumima i društvenim mrežama diže kuka i motika,  u ovom slučaju ne samo da se to ne osuđuje nego se takav rad otvoreno podržava. Znači postalo je ne nebitno da li se nečija prava krše nego je samo važno da li ćemo zahvaljujući tome uštedeti koji dinar. Ako hoćemo onda nema veze. 

 

Masovan rad na crno i zloupotrebe prava radnika vec uveliko postoje, decenijama takoreci, ne znam odakle ti ideja da su nepravde prema radnicima pocele nedavno i to bas od taksista.

Pre bih rekla da su do pojave CarGo oni bili zasticeni kao beli medvedi, i da se upravo tako i razvila ova bahatost koja im je dala polet da blokiraju grad i maltretiraju gradjane danima. 

Ja sam prilicno sumnjicava prema CarGo inace, i prilicno sam na liniji ovoga sto Host prica. 

Link to comment
On 22.10.2019. at 16:54, Host said:

To nije posao taksista nego drzave. Oukej ako si za to da se drzava pretvori u divlji zapad u kome revolverasi resavaju pravna pitanja, ali to nije borba u kojoj normalan covek moze da ocekuje da pobedi.

 

Nije u tome stvar. Ako mogu da protestuju protiv Car:Go, mogu i protiv divljih taksista. Ili ne mogu?

Link to comment
3 hours ago, nesha taxista said:

Da li zaista nisi shvatila o čemu pišem ili se samo praviš? Masovan rad na crno i pokušaj legalizovanja istog je doslovno počeo od taksista i to je doveo Vuk Guberinić (Car - go), a ostali vidovi zloupotrebe prava zaposlenih su postojali i pre. Dok se na kršenje raznih prava svega i svakoga na forumima i društvenim mrežama diže kuka i motika,  u ovom slučaju ne samo da se to ne osuđuje nego se takav rad otvoreno podržava. Znači postalo je ne nebitno da li se nečija prava krše nego je samo važno da li ćemo zahvaljujući tome uštedeti koji dinar. Ako hoćemo onda nema veze. 


Da li si ti zaista toliko naivan ili toliko bezobrazan? Sto rece Leia, rad na crno traje decenijama i nece prestati u skorije vreme. Zagrcnuh se od smeha na ovo tvoje patetisanje o jadnim izrabljivanim taksistima, jos cu i suzu da pustim (od smeha naravno). Gde su taksisti svih ovih godina da se bore za prava radnika? Kradu, lazu, varaju putnike i tome slicno. I nemoj vise o tome kako je rad na crno ukinut u Srbiji i kako se kao zatvaraju firme zbog toga. 
 

Link to comment

Da se prema taksistima ponelo bar pola od onog kako su prošli protestanti povodom poskupljenja goriva, vratili bi se oni na redovne aktivnosti treći dan od početka protesta. Sve im se dozvoljavalo od pamtiveka pa i dan danas jer nam je država govnarsko mafijaškog karaktera baš kao i oni.

Izbora je proteklih nedelja bilo u izobilju ali je govnarija izabrala najgori mogući, ali mile to ne kapira i nevidi od prsta u oko mu nabijenog.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...