Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

@Host

s obzirom da već dugo insistiraš da je cargo robovlasnički ustrojen, da li onda podržavaš sinoćnu akciju policije u oslobađanju roblja ? 

 

znam nekoliko ljudi koji su se odlučili da postanu robovi™, jer su procenili da im tih 100 hiljada za 6x12h je mnogo bolje od onoga što imaju trenutno kao neki mrčandajzeri i slično. da li bi bilo bolje da nema te ponude ?

Link to comment

Ja bih radije da mogu da dobijem vozilo kad pada kiša, bez obzira na to koja je cena, nego da ne mogu satima da ga dobijem što je sada slučaj. 

 

No, zakon™ je zakon. Ne daj bože da se ekonomija razvija brže od regulative, šta bi onda radile milione birokrata.

Link to comment

ponuda je u redu, pod uslovom da placaju pio i zdravstveno, da im je sve preko 8 sati placeno po tarifi za preko 8 sati i da ih niko ne tera da rade preko 8 sati ako ne zele ili priroda radnog procesa ne zahteva tako. ima tu josh detalja, ali da ne davimo.

sent from bubamoto

Link to comment
26 minutes ago, Sammael said:

Ja bih radije da mogu da dobijem vozilo kad pada kiša, bez obzira na to koja je cena, nego da ne mogu satima da ga dobijem što je sada slučaj. 

 

No, zakon™ je zakon. Ne daj bože da se ekonomija razvija brže od regulative, šta bi onda radile milione birokrata.

 

Ponudi taksisti duplo, kao sto ces placati kad se divlji taksisti sa aplikacijom razmahnu. Nije legalno, ali ne moze regulativa da ti stoji na putu.

Link to comment
10 hours ago, Venom said:

Car:go je divlji taksi. Nece vas odrati zato sto vozi kriminalac sa 140 prijava, nego zato sto je cena algoritamski otisla na gore. Moj omiljeni primer:

 

Neće se to dogoditi. U Car:GO-u je cena uvek ista, nema algoritamskog "surge"-a kao kod Ubera. Vidi se da nisi seo u Car:GO, nego pričaš napamet.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...