Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

cini mi se da se ne razumemo

 

opet kazem, na stranu sami taksisti i njihovi zahtevi, ali kad su vec tu i rade sto rade bilo bi lepo videti pre svega nase opozicione politicare da pokusaju nekad nesto, bilo sta iskoristi za svoj, da ne kazem nas ili neki opsti interes

a oni, kao i uostalom svi mi ostali "slucaju taksista" pristupaju u najboljem maniru pivopija ispred zadruge 

 

 

i nikako ne mogu taksisti i levijatan u istu recenicu

 

Link to comment

Taksisti bi se prvi odrekli i odbacili bilo kakvu vezu sa opozicijom..jer bi sebe pokopali cim bi ih doveli u vezu sa pomenutima.

 

Sto ne znaci da nece da poduvaju golem kolbas i ovako. 

 

Javlja mi se..u roku od godinu dana ce svi preci u Cargo. Klasican taxi ce ostati samo u naznakama, za probrane musterije.

Link to comment

dosadan sam i necu vise, ali da, verovatno bi oni odbacili vezu i opet, to nije bitno

 

mi imamo 1 cinjenicnu situaciju, grupa nezadovoljnih gradjana svakodnevno protestvuje ispred vlade i efikasno blokira grad na po nekoliko sati

 

reakcija i potezi pre svega opozicije,  a vala i najveceg dela gradjanstva koje svaki dan zudi za nekim vidom borbe protiv ove vlasti je u najmanju ruku potpuno promasena

ajde da nama gradjanima i oprostimo, jer nam je prva misao "evo jos neko ko nam se ukenjava u zivot ovim blokadama", za opoziciju nema opravdanja sto makar ne pokusaju nesto pozitivno iz ovog izvuci

Link to comment
cini mi se da se ne razumemo

 

opet kazem, na stranu sami taksisti i njihovi zahtevi, ali kad su vec tu i rade sto rade bilo bi lepo videti pre svega nase opozicione politicare da pokusaju nekad nesto, bilo sta iskoristi za svoj, da ne kazem nas ili neki opsti interes

a oni, kao i uostalom svi mi ostali "slucaju taksista" pristupaju u najboljem maniru pivopija ispred zadruge 

 

 

i nikako ne mogu taksisti i levijatan u istu recenicu

 

Ponavmjam ako nisi shvatio...

Podržavanje ovoga je kao da podržavaš Levijatan "jer dobrobit životinja"

 

A kako ti misliš fa se ovo "iskoristi"?

 

Mislim akde objasni onako, tehnički, kako to treba da izgleda.

EDIT:

Sad vidim...

Koji bre nezadovoljni građani?

Oni koji podržavaju jednu grupu ministara, i prozivaju druge?

Koje svoje nezadovoljstvo regulišu na telefonski poziv?

Ili si mislio na nezadovoljne građane kojima se taksista userava u život?

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

grupa nezadovoljnih gradjana

 

Pa nije u pitanju grupa nezadovoljnih građana, nego organizovani igrokaz.

 

edit: organizovan odgore, vs "spontan"

 

Edited by Frile
Link to comment

Taksisti ne mogu da se iskoriste za borbu protivu vlasti jerbo su dovoljno iskusni i znaju i kod koga je hleb i kod koga je pogaca. 

 

Ali su bar dali recept kako se suprotstaviti vlasti..Naci nekih par desetina hiljada ljudi koji ce svakodnevno setnjom blokirati saobracajnice pri kraju radnog vremena, nesto pre spica. 

 

Dakle..jebi ga. Navikavajmo se na usne vrele kao zar.

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa jeste, niko nema ništa protiv toga da se spreči zlostavljanje životinja, samo se ne radi o tome....
 

osim ako ne maltretiraju nacionalne manjine i ne prete ljudima koji se ne slazu sa njima, nije najsrecnije poredjenje. 

Link to comment
osim ako ne maltretiraju nacionalne manjine i ne prete ljudima koji se ne slazu sa njima, nije najsrecnije poredjenje. 

Jeste poređenje jer se na prvi pogled zalažu za poštovanje zakona, a zapravo se nadaju produženju izbegavanja poštovanja zakona...

A pretnji itekako ima... Proveravanje ljudi koji se zaustavljaju ispred zgrade aerodroma i propitivanje kroz prozor šta to gledaju u telefon...

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
Ok, ja bih radije imao divlje taksiste nego nazi milicije po gradu, ali svakom svoje. 

Pa ne radi se ili/ili nego je po pitanju verodostojnosti mehanizam isti.

Stvaranje maske i lažno predstavljanje...

 

Na kraju video si ko im je redarska služba za protest...

Meda, Velja i ostala ekipa koja je trebala da bude u zatvoru...

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
39 minutes ago, Frile said:

Pa nije u pitanju grupa nezadovoljnih građana, nego organizovani igrokaz.

 

edit: organizovan odgore, vs "spontan"

Tačno tako, operacija izbacivanja Vesićevih sranja iz fokusa javnosti je potpuno uspela.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...