Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

8 minutes ago, pt 2.0 said:

 

:lolol:

kako je ovo odlično.

nisam znala da se čovek tako zove... u glavi mi neko drugo ime...

 

Postoji i Guberinic, to je verovatno to drugo ima. I on je daleko aktivniji. 

Link to comment

Ovo sa Vučićem je fora, koriste je redovno u pisanoj komunikaciji.

Inače sam, zbog dista inteligentne kampanje koju su radili, i sam do skoro naivno mislio da su isplivali slučajno, čak iako su me neki od njihovih vozača uvjeravali u suprotno. 

Link to comment

da je pameti pa da od sutra uz taksiste na ulice izadju i profesori, medicinski radnici, policija, vojska, ko god

 

msm, mozda ovo jesu "sns protesti" i jasno je sto svima ove blokade i taksisti kao takvi idu na kurac, ali zanimljivo da se niko krenuvsi od vajnih opozicionara na prvom mestu nije setio da tera ovo na svoju vodenicu, vec svi tracarimo o "visokoj politici" i sukobima brnabic ekipa-ko god da je druga strana ekipa

 

kad vec ima par hiljada ljudi na ulici i grad je svakodnevno blokiran po nekoliko sati zasto da ne?

 

 

stalno ponavljamo kako smo "skuvana zaba" i onda kad neko izadje da se bori za svoja prava, ama bas niko da ih makar nacelno podrzi i ako nista iskoristi za neku svoju borbu

to sto je sa (uslovno, ali da) druge strane onaj cargo sljam je samo dodatni plus da se podrze taksisti

 

 

 

Link to comment

I CarGo je privukao opoziciono nastrojene, a tek influensere u naoaljene ajtijevce...

 

Inače, saobraćajni klinč oko Trga u nedelju popodne...:vesala:

Edited by Zabalujev
Link to comment

Evo, meni se prvom živo jebe za prava taksista da se ponašaju kao što su to radili do sada, što je jedini cilj njihovog protesta, a ne nekakvo opšte dobro. I LOL, najbolje da od njih sad pravimo nekakve simbole borbe protiv režima, sve se plašim da bi bilo kojoj drugoj ugroženoj (ili "ugroženoj") grupaciji bilo dozvoljeno da se iživljava ovako.

Link to comment
12 minutes ago, Halvard said:

sve se plašim da bi bilo kojoj drugoj ugroženoj (ili "ugroženoj") grupaciji bilo dozvoljeno da se iživljava ovako.

 

Ako iza CarGo stvarno stoji sns ekipa u bilo kom obliku, jedini razlog zasto pustaju taksiste da se izivljavaju je sto tako navlace odijum svojih musterija koje ce se rezignirane okrenuti CarGou. Ne kapiram kako to i taksistima ne padne na pamet, a da glupi su

Link to comment
19 minutes ago, hazard said:

Taksisti su po mom iskustvu pretežno SNS glasačko telo, dok su većina Car:GO vozača opoziciono, sudeći po onima sa kojima sam imao prilike da razgovaram

ama ne cargo vozaci, kao da su oni muceni uopste neki faktor

cargo govna = vlasnicka ekipa, guberinic &co

9 minutes ago, Halvard said:

Evo, meni se prvom živo jebe za prava taksista da se ponašaju kao što su to radili do sada, što je jedini cilj njihovog protesta, a ne nekakvo opšte dobro. I LOL, najbolje da od njih sad pravimo nekakve simbole borbe protiv režima, sve se plašim da bi bilo kojoj drugoj ugroženoj (ili "ugroženoj") grupaciji bilo dozvoljeno da se iživljava ovako.

potpuni promasaj

 

ne treba mi da se borimo za prava taksista, cak ni da se odredjujemo (pozitivno ili kakogod) prema toj borbi

 

vec i da neke druge strukture prosto iskoriste cinjenicu sto je vec par hiljada ljudi ispred vlade i sto efikasno blokiraju grad svakodnevno satima

evo, moze ndmbgd ekipa da organizuje neki performans* u vreme protesta taksista

ako nista, siguran sam da bi prvorodjenom skocio pritisak da uz taksiste vidi jos par hiljada ljudi koji setaju gradom i traze stagod

Link to comment



da je pameti pa da od sutra uz taksiste na ulice izadju i profesori, medicinski radnici, policija, vojska, ko god
 
msm, mozda ovo jesu "sns protesti" i jasno je sto svima ove blokade i taksisti kao takvi idu na kurac, ali zanimljivo da se niko krenuvsi od vajnih opozicionara na prvom mestu nije setio da tera ovo na svoju vodenicu, vec svi tracarimo o "visokoj politici" i sukobima brnabic ekipa-ko god da je druga strana ekipa
 
kad vec ima par hiljada ljudi na ulici i grad je svakodnevno blokiran po nekoliko sati zasto da ne?
 
 
stalno ponavljamo kako smo "skuvana zaba" i onda kad neko izadje da se bori za svoja prava, ama bas niko da ih makar nacelno podrzi i ako nista iskoristi za neku svoju borbu
to sto je sa (uslovno, ali da) druge strane onaj cargo sljam je samo dodatni plus da se podrze taksisti
 
 
 


Pa ovde nije neko...
Ovo ti je isto kai i briga Levijatana za životinje...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...