Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

možda mu odseku glavu pa je nakaleme na ovu crnu tablu, a ostatak biste pretope sa lokomotivom.

 

piše u nekim vestima iz 2014. da će spomenik odlukom gradske vlade biti postavljen na plato d.t.  između trga i banke, a to je otprilike ovo.

Link to comment

zamishljam vesica kako objashnjava.

 

a glede rasvete, samo da znate da bove na adi ciganliji (josh!) nisu u vlasnishtvu nichijeg brata, jer su ekspresno uklonjene o zavrshetku formalne sezone. molim grad da obrati paznju na ovo finansijsko rasulo, a i meni bi godilo, da ne plivam ko budala tamo vamo dezorijentisano :dry:

Link to comment
On 11.9.2018. at 14:18, ivic said:

"Danas sam doziveo scenu iz filma Predskazanje kada je jedna zena u mlazu povracala po meni. Nisam joj zamerio jer se pod broj 1 odmah izvinila zbog lapsusa, ustvari je htela da se isere ali se zbunila. Pod broj 2 volim grasak!"

 

 

gde si procitala povracanje? lepo sam napisala batine i govna :D

 

@gospa buba

 

bolje zamisli gradonacelnika kako objasnjava. 

Edited by darling
Link to comment

Da li vam svetli lampica za "jeftiniju" struju na brojilu u stanu? Meni od septembra lampica ne radi, a isto se desava i kod komsija.

 

Elektrodistribucija Beograd mi je odgovorila na mail u roku od sat vremena, BRAVO, da postoji "jeftinija" struja i da proverim da li mi radi lampica i da nije njihov posao da oni to provere...

 

Ima li neko slican problem?

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Da li vam svetli lampica za "jeftiniju" struju na brojilu u stanu? Meni od septembra lampica ne radi, a isto se desava i kod komsija.

 

Elektrodistribucija Beograd mi je odgovorila na mail u roku od sat vremena, BRAVO, da postoji "jeftinija" struja i da proverim da li mi radi lampica i da nije njihov posao da oni to provere...

 

Ima li neko slican problem?

Meni prijatelj koji radi u EDB , kad sam mu rekao "koji će mi lampica" , rekao "umeju ovi da muljaju sa jeftinom strujom".

Probaj da vidiš da li je na strujomeru prebacilo. Mislim ako imaš ključ od "ormara" ...

Link to comment

"Da biste neki posao završili na vreme, morate na vreme krenuti sa pripremama, kažu u gradu. I zato, da bi zasijala 1. novembra, rasveta se u prestonici postavlja čak 112 dana pred Novu godinu. Takva je dinamika posla, odgovara zamenik gradonačelnika Goran Vesić i ne obazire se na kritike.

“Ja sam političar, jedini komentari koji su važni, to su izbori. A na izborima se pokazalo čiji su komentari važni, preko 50 odsto građana je glasalo za nas. Ovi koji su protiv rasvete, kao što znate, doživeli su fijasko. To su komentari koji su meni jedino važni”, istakao je Vesić.

 

“To je manje nego što izdvajaju neki drugi gradovi, to sam više puta rekao...”, odgovara Goran Vesić.

N1: Ali to je više nego prošle godine i ostalih godina?

Vesić: Jeste, više je nego prošle godine prosto zato što dugo nije kupovano i zato što treba da se sređuje grad.

N1: Kako nije kupovano kad je kupljeno prošle godine?

Vesić: Jeste, jeste kupovano, ali...

N1: Znači, svake godine kupujemo rasvetu?

Vesić: Svake godine ćemo kupovati rasvetu i obnavljaćemo rasvetu..."

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Meni prijatelj koji radi u EDB , kad sam mu rekao "koji će mi lampica" , rekao "umeju ovi da muljaju sa jeftinom strujom".

Probaj da vidiš da li je na strujomeru prebacilo. Mislim ako imaš ključ od "ormara" ...

Hvala na savetu... provericu

Link to comment
11 hours ago, Milosh76 said:

Da li vam svetli lampica za "jeftiniju" struju na brojilu u stanu? Meni od septembra lampica ne radi, a isto se desava i kod komsija.

 

Elektrodistribucija Beograd mi je odgovorila na mail u roku od sat vremena, BRAVO, da postoji "jeftinija" struja i da proverim da li mi radi lampica i da nije njihov posao da oni to provere...

 

Ima li neko slican problem?

 

8 hours ago, Frank Pembleton said:

Meni prijatelj koji radi u EDB , kad sam mu rekao "koji će mi lampica" , rekao "umeju ovi da muljaju sa jeftinom strujom".

Probaj da vidiš da li je na strujomeru prebacilo. Mislim ako imaš ključ od "ormara" ...

 

Ja ni nemam tu lampicu. Stara zgrada.

Ali proverim na brojilu, orman nije zaključan a i da jeste, imam ključ. A i da nemam, razvalio bih ga lako.

 

E sad, ponekad ona kazaljka na brojilu neće da padne da označi jeftinu struju pa klepim snažan šamar brojilu i kazaljka padne. Onda sve bude kako treba. Redovno proveravamo potrošnju jer se grejemo na struju. Bude sve u redu.

Link to comment
13 hours ago, Milosh76 said:

Da li vam svetli lampica za "jeftiniju" struju na brojilu u stanu? Meni od septembra lampica ne radi, a isto se desava i kod komsija.

 

Elektrodistribucija Beograd mi je odgovorila na mail u roku od sat vremena, BRAVO, da postoji "jeftinija" struja i da proverim da li mi radi lampica i da nije njihov posao da oni to provere...

 

Ima li neko slican problem?

Meni promenili strujomere u aprilu ,stavili ove nove digitalne i od tad ne svetli lampica.

Upravnik zgrade se žalio  EPS-u da nemamo jeftinu struju ,odgovorili mu da je sve isto kao pre samo lampica ne svetli jer ovi novi strujomeri nemaju konekciju sa lampicom.

 

Proverio lično uključuje i isključuje jeftinu struju u propisano vreme.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...