Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

pa kad je stoka narod, umesto da lepo udjesh u baru od pomija, otvorish lepo rukom, nagurash nogom, izmastish se svuda, pa lepo zatvorish da bude uredno i vratish se kroz pomiju, pa svojim putem :s_w:

ja sam to sve razreshila bacanjem u klasichne kante obliznjeg javnog preduzeca chije usluge ionako preplacujemo :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

Отварање ногом није тешко, једино може да буде тешко да се полако спусти.

У сваком случају је лакше за отварање него код оних подземних контејнера за рециклажу, који додуше имају амортизер па је бар спуштање лакше.

 

А контејнере држе отворених професионалци који претурају по њима, мрзи их да их стално отварају.

То што неком то може да смета нема везе.

Link to comment
 
otkako sns vlada gradom. dosta retko vidjam cisterne. 
mi nismo vidjali ni pre ni posle istorijskog petog oktobra. oprali su samo 2x, za evroviziju, i drugi put proshle godine, kao ujebote ovo nije prano od evrovizije.

sent from bubamoto

Link to comment

U koliko faza će raditi 50ak metara puta kod GO Rakovica?

Po izmenama u redu vožnje na sajtu Gspa se pominje prva faza do sredine avgusta kada je polovini linija koje prolaze pored GO izmenjena trasa, onda se navodi treća faza koja je istekla 1.9. i kada je svim linijama gradskog prevoza izmenjena trasa.

Sada smo valjda u četvrtoj fazi, mada se i druga negde zagubila!

U svakom slučaju, izmene trasa gradskog prevoza koje pogađaju i ostale česnike u saobraćaju, nije pratila adekvatna izmena svetlosne signalizacije, tako da su semafori u sporednim ulicama kojima sada svi idu otvoreni po 10ak sekundi, što stvara velike zastoje i gužve.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

sushtina je dakle da oni moraju da se sele, ali moraju da plate sami? pri tome ne znaju shta kad i kako. ono sa bagerima i fantomkama i kompletnim idiotima je ishlo mnogo bolje :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

Ima jos 1 sustina: stize na naplatu, a to ce tek da se obija o glavu, na stranu svi vucici, tadici i milosevici, okretanje Srbije autobuskom prevozu i katastrofalno zapostavljanje zeleznickih veza Beograda sa ostatkom zemlje Srbije.

Brojke su katastrofalne, na stranu sto autobusi i njihove gazde unistise buducnost medjugradskog saobracaja u Srbiji, na stranu sto je bajka o brzimprugamasrbije prohujala sa vihorom, Srbija je prepuna zardjalih pruga, a skoro 2,000 autobusa dnevno koji stizu u Beograd su katastrofa svake vrste.

Edited by namenski
Link to comment

bilo bi vrlo interesantno da neko minira napredak :unsure:

onomad jedva malo stidljivo iz zeleznice, pa srecom nishta. ali i to je sve u redu dok hirurg ne pusti komshijinog malog da proba jer voli. ili neko brdo da srushi nedjaboze :ohmy:

sent from bubamoto

Link to comment
14 hours ago, gospa buba said:

mi nismo vidjali ni pre ni posle istorijskog petog oktobra. oprali su samo 2x, za evroviziju, i drugi put proshle godine, kao ujebote ovo nije prano od evrovizije.
 

 

vise nece biti cistih i strokavih, svi cemo biti strokavi. 

 

 

10 hours ago, Tihajeza said:

U nekom prethodnom životu znala sam bez gledanja na sat da je 23h kada perači prođu mojom ulicom. Svako veče.

 

 

kod mene u jutarnjim casocima, i ja se secam da ujutru preskacem bare il cekam sa strane da prodje smrk, il pretrcim pa klimam glavom cistacima i vicem hvala sto su me pustili da prodjem. te scene nisam odigrala nekoliko godina.

 

grad je prljav, jako prljav. 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...