Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Juče prođem pored Trga Republike, sve ograđeno, uredno, vidim iz trole da su sljuštili gornji sloj asfalta i ploča, parkirana dva bagera i cela 4 radnika.  Knez Mihajlo je još uvek tu, nisu ga pretopili i izlili statuu vođe/spasitelja/čuvara Kosova.

I dalje mi je misterija šta će tu raditi 15 meseci????

Link to comment
37 minutes ago, Arkadija said:

Juče prođem pored Trga Republike, sve ograđeno, uredno, vidim iz trole da su sljuštili gornji sloj asfalta i ploča, parkirana dva bagera i cela 4 radnika.  Knez Mihajlo je još uvek tu, nisu ga pretopili i izlili statuu vođe/spasitelja/čuvara Kosova.

I dalje mi je misterija šta će tu raditi 15 meseci????

Podzemnu garažu, ali za lego autiće...

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Juče prođem pored Trga Republike, sve ograđeno, uredno, vidim iz trole da su sljuštili gornji sloj asfalta i ploča, parkirana dva bagera i cela 4 radnika.  Knez Mihajlo je još uvek tu, nisu ga pretopili i izlili statuu vođe/spasitelja/čuvara Kosova.

I dalje mi je misterija šta će tu raditi 15 meseci????

 

Isto sto i na Slaviji - nista. I izgledace jos gore nego pre rekonstrukcije (videti pod Kosancicev venac i dr).. 

 

Oni nisu u stanju da kako treba promene nekoliko slomljenih ploca u Knez Mihailovoj, ovo sve ostalo je rocket science za njih..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

A tek ideja da se sanira kompletan potez od skretanja za aerodrom od strane Surčina do samog terminala sa kompletnim zatvaranjem tog alternativnog puta ka ANT-u na mesec dana, kao i rekonstrukcija i radovi na samom ulazu u terminal celom dužinom i to u jeku turističke sezone :frust::isuse:

Link to comment

jel samo meni ovi novi leg pres kontejneri nisu juzer frendli? a mogu da zamislim kako je onom ko je nizi il bez snage. ne znam da l mi je gora borba da se odrzim u stajacem polozaju dok pritiskam polugu il kad me zapahne smrdljivi zrak iz kontejnera kad se u finalu zalupi poklopac. nije cudo da ljudi ostavljaj otvorene kontejnere. 

Link to comment

ne znam. kod nas u promenili par meseci pre i neprekidno smrdi, plus su pocheli da liju okolo kad presipaju. izgleda da su i surovi profesionalci iz chistoce zamenjeni sns rodbinom :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
20 hours ago, extragluv said:

opet negde vatromet

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

Što je to čudno? Sada svako ko nešto slavi, rođendan, godišnjicu, bilo šta, opali vatromet.

Link to comment

Ti "nogootvarajući" kontejneri su verovatno neka teška kombina jer su neverovatno loše urađeni.

Bili su oni ranije kao pocinkovani, oni su ozbiljniji bili, čvršće konstrukcije, dosta stabilniji...

Ovi su sklepani i već ljudi otvaraju poklopac skroz nazad, i ostavljaju tako...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...