Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

bukvalno. i sad shto cela ulica ne pishe pisma i zove po telefonu da pita zashto ne? jer nije vazno. a to je najniza stvar na skali vaznih stvari koje nam nisu vazne, a mi vec uveliko ruiniramo prva mesta. i samo se chudimo.

sent from bubamoto

Link to comment

Mi morali sami da bacimo neki tucanik, pa malo nekog betona na par metara cisto sirine gume, ko god mi dolazi neko iz grada, izlomi noge,krste se ljudi
Onda udari ona kisa razjebe i to malo 
Zvali opstinu, dosla komisija kaze uf jeste strasno, al znate sta je jos strasnije. nekim ljudima se kuce odronile, to je jos strasnije poyyy 

Link to comment
1 hour ago, kurjak92 said:

Mi morali sami da bacimo neki tucanik, pa malo nekog betona na par metara cisto sirine gume, ko god mi dolazi neko iz grada, izlomi noge,krste se ljudi
Onda udari ona kisa razjebe i to malo 
Zvali opstinu, dosla komisija kaze uf jeste strasno, al znate sta je jos strasnije. nekim ljudima se kuce odronile, to je jos strasnije poyyy 

Neko vam se ugrađuje opasno

Link to comment
20 hours ago, El Guapo said:

U koliko faza će raditi 50ak metara puta kod GO Rakovica?

Po izmenama u redu vožnje na sajtu Gspa se pominje prva faza do sredine avgusta kada je polovini linija koje prolaze pored GO izmenjena trasa, onda se navodi treća faza koja je istekla 1.9. i kada je svim linijama gradskog prevoza izmenjena trasa.

Sada smo valjda u četvrtoj fazi, mada se i druga negde zagubila!

U svakom slučaju, izmene trasa gradskog prevoza koje pogađaju i ostale česnike u saobraćaju, nije pratila adekvatna izmena svetlosne signalizacije, tako da su semafori u sporednim ulicama kojima sada svi idu otvoreni po 10ak sekundi, što stvara velike zastoje i gužve.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 

 

Link to comment
10 hours ago, kurjak92 said:

Mi morali sami da bacimo neki tucanik, pa malo nekog betona na par metara cisto sirine gume, ko god mi dolazi neko iz grada, izlomi noge,krste se ljudi
Onda udari ona kisa razjebe i to malo 
Zvali opstinu, dosla komisija kaze uf jeste strasno, al znate sta je jos strasnije. nekim ljudima se kuce odronile, to je jos strasnije poyyy 

ako me secanje dobro sluzi, ista smo opstina

u ovom selu se alsfaltira preko sns-a

bukvalno

mozda papirnato nesto i prodje preko zvanicnih organa da se ispostuje forma, ali se za asfaltiranje ulice, kao i za svasta ostalo ide u sns

Link to comment

zapravo sam ti to hteo i predloziti, a sad vidim da nisam nista napisao u zelji da skratim post

imam slican problem, samo sto je ovde u pitanju deo ulice, ma nije cak ni deo, nebitno, pa je procenat snsovaca isuvise mali, mada smo culi "da ce biti (asfaltirano)"

jbg, organizuj djedove i babe, prebaci ih nekako ili jos bolje, skupi u nekom terminu i dovedi nekog aktivistu sns-a, vi mozda i pokrenete stvar sa mrtve tacke, a taj ce zaraditi poene u organizaciji

 

p.s. nadam se da si makar paralelan sa "glavnom" ulicom, u suprotnom moje saucesce za prilaz kuci u sezoni jesen/zima :D 

Link to comment

nešto o kontejnerima.

ako ste na BUS stanici u kneza miloša kod vodovoda/distribucije bacite pogled uzbrdo na tri kontejnera smeštenih između letnje bašte i kolovoza. pitanje: kako ubaciti đbre?

Link to comment

Ko je bacio sapu na Manjez? Vlasnik je bio Cedin tast, bese ili tako neko?

 

 

Prodaju restorana oglasila je Ekspobanka po osnovu aktivirane hipoteke.

Kako je objavljeno na sajtu banke, na prodaju je 185 kvadratnih metara u prizemlju zgrade u Svetozara Markovica 49.

Još od 1922. na tom mestu nalazila se kafana i prvobitno se zvala Kod Tetka Jele.

Od 1936. godine nosi ime Manjež, a restoran je 2013. zatvoren zbog lošeg poslovanja.


Ovo nije jedini restoran u Beogradu koji je otišao na doboš. Prošle godine nove vlasnike našli su i restoran "Gardoš" i "Venecija" u Zemunu.

Rok za dostavljanje pisanih ponuda za kupovinu nepokretnosti je 14. septembar do 16 sati.

Link to comment

Mene ove bahate, kvarne, ljigave, nesposobne, umisljene i priucene stetocine pojedose. Vesic i ekipa su kad poslednjih pet soma u kuci spucam da mi egzoticne ribice grickaju stopala. Poluprijatno golicanje postepeno postaje neprijatno, skoro da ne boli jer mi istovremeno ona spodoba kljuje jetru, hijene i luda goveda grizu usi i kopaju oci, a curka kljuca mozak, tako da kasno shvatam da sam postala statista sa zadatkom u filmu Piranokosava, koji usled obilnog krvarenja iz patrljaka, gine negde u drugoj polovini. Valjda u drugoj.
Pa kako mozes da pravis od grada i od svega sta god hoces i kako god ti odgovara? Pa zivis i ti u tom gradu majmune glupi. Ok, i jos milion i po ljudi za koje te zabole. Ladno naglasavas da se radovi na Trgu mogu pratiti uzivo preko specijalnih kamera a na snimku nula radnika i dva nepokretna bagera. Folic i mudraci su u svakoj komisiji, ideje nabacuju vazda gladni a radove po potrebi izvodi Sogorgradnja d.o.o. Pliz, nemojte o dosmanlijama, Janjusevicokolesarima, drvosjeku i ostalim hohstaplerima. Ovo su nedouceni zlodusi sa rudimentarnom kreativnoscu i hipertrofiranim talentom da te zajebu, kojima je receno da su super i carevi i koji bez problema na svoju stranu prevode ljude koji znaju i umeju ali koji se ne cimaju nesto posebno, jer sto bi.

Na ovom forumu ima mnogo ljudi koji mimo svojih muka, posla i obaveza izgibose da mi ne poginemo cim izadjemo na ulicu, sednemo u kola ili prevoz ili dopadnemo bolnice. Sta ja mogu da uradim dok zatezem Esmarhovu povesku? Da pravim i lepim plakate Stop diskriminaciji antisluhista u Simfonijskom orkestru! Upoznaj Beograd vozeci se gspom da bi ga vise voleo! Hit predstava Pravi Glumac je voditelj! Zavrtite se na ringispilu u Balkanskoj ulici dok kisa mirise na pecat iz Legije Nemanjica! Ovaj spomenik? Tu su bili Turci!  A mogu i da vam ukazem na stvari koje ne smeju da se zaborave. Ne znam da li se racuna sto sam proletos govnoliticaru Andjelkovicu na ulici rekla -Izvinite, sram vas bilo, kako spavas nocu?! i naizmenicno se fejspalmovala i cerekala. Lecnuo se. Dok recimo Krla srecem relativno cesto i ne mogu da smislim sta bi ga uvredilo ili povredilo na finjaka. Ili bilo kako.
Ovog puta bez linkova i podsecanja jer zurim da dvanaesticom greskom odem u blok 45. Veceras vam pisem o spomenicima!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...