Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

navataj slobodno nekog na Karagarga forumu, posalji pm. meni je rumun pomogao. nacekaces se debelo na onoj invitations temi, kako god sebe ishvalio.

Link to comment
Mogu li da posaljem PM tebi? :)
jbga, nemam ja jos sam rookie, mada citam, snasao si se. mozda bi koristan savet bi bio da na ruteru oslobodis port koji ces koristiti za transfere :lol:, nije to bas kao na public trackerima - ovde ti je svaki peer/seed vazan. pricam iz licnog iskustva <_< Edited by DarkAttraktor
Link to comment
Dobio sam pozivnicu. Poslacu ti invitation kad dobijem tu mogucnost, ali mi se cini da to nece biti uskoro. Predlazem ti da odes na njihov chat i da zamolis nekog od moderatora da bude ljubazan. Malo ce gnjaviti pitanjima ko ti je omiljeni reziser isl, ali ce ti verovatno poslati pozivnicu. Ako ti je ok ta varijanta, poslacu ti adresu servera koji hostuje chat.Sajt im je fenomenalno uradjen, odusevio sam se za onih pola sata koliko sam pretrazivao. Ima i stvari koje se ni na eMuletu ne mogu pronaci, a ripovi su dobro uradjeni. Sledeci korak je pribavljanje pozivnica za Cinema obscuru, Cinematik i 1 azijski treker kome sam zaboravio naziv. Vise se sa mazgom necu akati za filmove i filmsku literaturu. Naravno, mazga ostaje upregnuta za losslesse sa HQSharea.
ok, moze i tako, i'll chat the invitation out of them :)imam 2 pozivnice za iptorrents, ako nekome treba... Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

za nas neupućene,zašta služe te "pozivnice"?

Edited by eye of the beholder
Link to comment

hej vi karagarga rookieji, da li mozhete da mi proverite da li je neka mesijanersko-kind dussa okaccila andre farijin senzacionalni prata palomares, film sa reputacijom 'brutalnog kraja' brazilskog cinema novo-a a od kojeg bi se i jodorowski verovatno prestravio,ako ima shaljem tipove za josh neke nemoralsstine kakvih se mogu dosetiti josh samo nadobLudni followeri amos vogelovog midnight cinema kufera punog naelektrisanih ekscen-trica i kuRchina i unitarijanskih univerzalizama? :lol:

Link to comment

nema ti Farie na Gargi. nadam se da ne ides tragom Finis Hominisa, Macunaime i sl. bravura brazilskog naturalistickog nadrealizma :(

Link to comment

ovo nije veoma 'naturalistichno'...osim ako ne mislish na prizore odsechenih udova...kanibalu nijedan :bee: :s_p:edit: kladim se da je originalni dokument ovog ludila unishten i u lokalnoj im kinoteci, BOO!

Edited by palfoot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...